Zestaw akcesoriów do robota PURON PR12 PRO

249,00 zł
Brutto
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Zestaw akcesoriów do robota PURON PR12 PRO

Zestaw zawiera:

- szczotka boczna x4

- filtr o wysokiej wydajności x3

- mop z mikrofibry x3

- szczotka centralna

Liczba akcesoriów jest dobrana proporcjonalnie do stopnia zużycia poszczególnych elementów. Zestaw powinien wystarczyć nawet na rok przy użytkowaniu w gospodarstwie domowym.

Zadbaj o jak najdłuższą żywotność robota!

Akcesoria do robota sprzątającego PURON PR12 PRO pozwalają na długie użytkowanie sprzętu przy zastosowaniu odpowiedniej konserwacji. Czyszczenie filtrów o wysokiej wydajności, pranie ściereczek mopujących oraz usuwanie kurzu i nieczystości ze szczotek bocznych sprawią, że robot będzie skutecznie odkurzał i mopował podłogi nawet przez cały rok.

Mop z mikrofibry odświeży podłogęJedną z wielu zalet robota PURON PR12 PRO jest funkcja mopowania, dzięki której podłoga pozostaje świeża i czysta. Za pomocą aplikacji można ustawić intensywność namaczania ściereczki. Tkanina, z której wykonano ściereczki, to wysokiej jakości mikrofibra. Znakomicie odświeża powierzchnię i łatwo się pierze. Działa tak samo skutecznie nawet po wielu praniach.

Szczotki boczne, które nie wkręcają się we włosie dywanu

Szczotki idealnie wymiatają kurz dzięki specjalnemu kątowi nachylenia do podłoża. Dodatkowe krótkie włosie zapobiega wplątywaniu się włosia dywanu, jednocześnie czyszcząc go dokładnie.

Szczotka centralna obrotowa walcowa do robota PURON PR12 PRO

PURONPR10-szczotka2.pngSzczotka idealnie zamiata zarówno podłogi twarde - dzięki silikonowym listwom - jak i dywany - dzięki włosiu. Pamiętaj jednak, że należy ją czyścić, usuwać z niej wkręcone włosy.POPR12.Z1
5905178799112
97 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)