• Obniżka

Mop - zbiornik i dwie szmatki - do odkurzacza pionowego PURON PU30

79,99 zł
99,00 zł
Zniżka 19,01 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena 30 dni przed promocją wynosiła 99 zł.Zbiornik na wodę  do mopowania do odkurzacza bezprzewodowego PURON PU30 i PU20
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.
Zbiornik na wodę do mopowania do odkurzacza pionowego PURON PU30 i PURON PU20.

UWAGA!
Zbiornik pasuje tylko do ssaw, które mają pod spodem metalową płytkę.


Zbiornik montowany jest na magnes, więc ten element jest niezbędny do używania mopa!

W zestawie znajdują się również dwie szmatki.

Mop do odkurzacza pionowego PURON PU30


Odkurzacz pionowy z funkcją mopowania - Twoje wszechstronne rozwiązanie sprzątania!

Czy marzysz o idealnie czystych podłogach, które jednocześnie są odkurzone i umyte? Teraz to możliwe dzięki innowacyjnemu mopowi do odkurzacza pionowego! 

Nowatorska technologia odkurzacza pionowego sprawi że będziesz cieszyć się sprzątaniem. Już nie musisz poświęcać czasu na osobne odkurzanie i mopowanie podłóg. Odkurzacz pionowego PURON PU30 z funkcją mopowania wykonuje obie czynności jednocześnie, oszczędzając Twój czas i energię.

Mop do PURON PU30 zbiornik i dwie szmatki – mycie i odkurzanie


Dzięki specjalnie zaprojektowanej nakładce z miękką i chłonną mikrofibrą, odkurzacz pionowy skutecznie zbiera wszelkie zanieczyszczenia, a jednocześnie delikatnie czyści podłogi. Niezależnie od tego, czy masz twardą podłogę, panele podłogowe czy dywan, mop dostosowuje się do różnych powierzchni, zapewniając im bezskuteczne czyszczenie.

Odkurzacz pionowy jest niezastąpiony, gdy chcesz skrócić czas sprzątania i uzyskać doskonałe rezultaty. Bez wysiłku usuniesz kurz, włosy, drobne zanieczyszczenia i nawet uporczywe plamy. Już nie musisz się martwić o przecieranie podłóg ręcznie, odkurzacz pionowy z mopem zrobi to za Ciebie!

Odkurzacz jest łatwy w użytkowaniu i konserwacji. Możesz go łatwo zamocować i zdjąć, a po użyciu, umyć lub wymienić nakładkę zgodnie z potrzebami w zakresie czystości. To higieniczne i wygodne rozwiązanie dla Twojego domu.

Mop do odkurzacza pionowego PURON PU30 - personalizacja procesu sprzątania

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy doceniają funkcjonalność, wydajność i oszczędność czasu, jakie oferuje mop do odkurzacza pionowego PURON PU30.

Wybierz odkurzacz pionowy i ciesz się nieskazitelną czystością podłóg, bez wysiłku!


POPU20.0030
50 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)

Zgoda na pliki cookie