Bateria akumulator do odkurzacza PURON PU30

399,00 zł
Brutto

Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Akumulator do odkurzacza PURON PU30
Dodatkowa bateria do bezprzewodowego odkurzacza wydłuża jego czas pracy aż do 96 minut. Dzięki temu odkurzysz naprawdę dużą powierzchnię.

Baterię naładujesz niezależnie od całego urządzenia, dlatego możesz podłączyć dodatkowy akumulator w trakcie odkurzania przy użyciu drugiego.

Czas pracy na jednej baterii: 44/22/10 min
Zasilanie: 25,9 V
Rodzaj/pojemność baterii: litowo-jonowa, 2200 mAh
Czas ładowania: ok. 3 godz.


Bateria do odkurzacza PURON PU30

Potrzebujesz więcej czasu na odkurzanie? Chcesz odkurzać bez przerywania? Akumulator do odkurzacza PURON PU30 to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Akumulator zapewnia dodatkowy czas pracy. Możesz odkurzać w domu przez 1,5 godziny …w swoim tempie. 

Akumulator do odkurzacza PURON PU30

Wytrzymałość baterii? Mamy to! Dzięki, mocnemu zasilaniu 25,9 V i pojemności 2200 mAh, akumulator zapewnia maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu  44 minuty, 22 minuty lub 10 minut, w zależności od trybu pracy.

A co z ładowaniem? Proste i wygodne. W ciągu zaledwie około 3 godzin akumulator będzie gotowy do odkurzania. Po tym czasie odkurzacz jest gotowy do pracy!

Bateria do odkurzacza PURON PU30 – zawsze gotowa do działania

Dzięki niezależnemu ładowaniu bateria do PURON PU30 zapewnia to, co w sprzątaniu najcenniejsze: brak przestojów. Ładujesz jeden akumulator, podczas gdy drugi jest używany. 

Urządzenie jest zawsze gotowe do działania, kiedy potrzebujesz. Utrzymanie czystości nigdy nie było takie proste.

Poradzisz sobie sobie błyskawicznie z odkurzaniem i sprzątaniem, korzystając z dodatkowego akumulatora do odkurzacza PURON PU30. Więcej energii, więcej czystości w Twoim domu


POPU30.003
3 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)