Zestaw przydatnych akcesoriów do robota sprzątającego
  • Zestaw przydatnych akcesoriów do robota sprzątającego
  • Szczotki boczne
  • Mop z mikorfibry
  • Filtr do robota sprzątającego

Zestaw akcesoriów do robota PURON PR10

249,00 zł
Brutto
Ilość

Zestaw akcesoriów do robota PURON PR10

- szczotka boczna x4
- filtr o wysokiej wydajności  x3
- mop z mikrofibry  x3
- szczotka centralna
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Zestaw akcesoriów do robota PURON PR10

Zestaw zawiera:

- szczotka boczna x4

- filtr o wysokiej wydajności x3

- mop z mikrofibry x3

- szczotka centralna

Liczba akcesoriów jest dobrana proporcjonalnie do stopnia zużycia poszczególnych elementów. Zestaw powinien wystarczyć nawet na rok przy użytkowaniu w gospodarstwie domowym.

Zadbaj o jak najdłuższą sprawność robota!

Akcesoria do robota sprzątającego PURON PR10 pozwalają na długie użytkowanie sprzętu przy zastosowaniu odpowiedniej konserwacji. Czyszczenie filtrów o wysokiej wydajności, pranie ściereczek mopujących oraz usuwanie kurzu i nieczystości ze szczotek bocznych sprawią, że robot będzie skutecznie odkurzał i mopował podłogi nawet przez cały rok.

Mop z mikrofibry odświeży podłogęJedną z wielu zalet robota PURON PR10 jest funkcja mopowania, dzięki której podłoga pozostaje świeża i czysta. Za pomocą aplikacji można ustawić intensywność namaczania ściereczki. Tkanina, z której wykonano ściereczki, to wysokiej jakości mikrofibra. Znakomicie odświeża powierzchnię i łatwo się pierze. Działa tak samo skutecznie nawet po wielu praniach.

Szczotki boczne, które nie wkręcają się we włosie dywanu

Szczotki idealnie wymiatają kurz dzięki specjalnemu kątowi nachylenia do podłoża. Dodatkowe krótkie włosie zapobiega wplątywaniu się włosia dywanu, jednocześnie czyszcząc go dokładnie.

Szczotka centralna obrotowa walcowa do robota PURON PR10

PURONPR10-szczotka2.pngSzczotka idealnie zamiata zarówno podłogi twarde - dzięki silikonowym listwom - jak i dywany - dzięki włosiu. Pamiętaj jednak, że należy ją czyścić, usuwać z niej wkręcone włosy.


Poniżej znajdziesz film, na którym zobaczysz, w jaki sposób o nią dbać.


Filtr harmonijkowy o wysokiej wydajności do robota PURON PR10

Filtr umieszczony w zbiorniku należy czyścić ok. raz na 7 dni (przy codziennym odkurzaniu). Zwiększy to nie tylko skuteczność filtracji podczas odkurzania, ale także zwiększy żywotność robota.

Poniżej znajdziesz film, z którego dowiesz się, jak odpowiednio czyścić filtr oraz zbiornik w robocie PURON PR10
POPR10.Z1
5903760246617
50 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)