Wkładki filtrujące worki filtry do odkurzacza Henry Quick 10 szt.

199,99 zł
Brutto
Wkładki filtrujące do odkurzacza Henry Qucik
Pojemność: 1l 
Ilość: 10 szt.
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Worek do odkurzacza i filtr w jednymWkładki filtrujące do odkurzacza Henry Quick mają pojemność aż 1 litra! To jeden produkt, który spełnia dwie, ważne właściwości - to worki na zanieczyszczenia oraz filtr

Dzięki temu rozwiązaniu, podczas opróżniania zbiornika odkurzacza, żaden kurz nie unosi się w powietrzu. Możliwe jest to nie tylko dzięki cechom samych wkładek, ale również uszczelek w kapsule.

Dbamy o planetę

Artykuł aż w 65% został wykonany z materiałów pozyskanych z recyklingu. Dzięki temu zmniejszamy ślad węglowy - ekologia jest dla nas ważna.

W zestawie znajduje się 10 szt. wkładek filtrujących.

US-NU-915269
20 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)