Wkładki filtrujące worki filtry do odkurzacza Henry Quick 10 szt.

179,99 zł
Brutto
Ilość

Wkładki filtrujące do odkurzacza Henry Qucik
Pojemność: 1l 
Ilość: 10 szt.
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Worek do odkurzacza i filtr w jednymWkładki filtrujące do odkurzacza Henry Quick mają pojemność aż 1 litra! To jeden produkt, który spełnia dwie, ważne właściwości - to worki na zanieczyszczenia oraz filtr

Dzięki temu rozwiązaniu, podczas opróżniania zbiornika odkurzacza, żaden kurz nie unosi się w powietrzu. Możliwe jest to nie tylko dzięki cechom samych wkładek, ale również uszczelek w kapsule.

Dbamy o planetę

Artykuł aż w 65% został wykonany z materiałów pozyskanych z recyklingu. Dzięki temu zmniejszamy ślad węglowy - ekologia jest dla nas ważna.

W zestawie znajduje się 10 szt. wkładek filtrujących.


Korzystasz z odkurzacza pionowego Henry Quick? Zrób zapas oryginalnych wkładek filtrujących! Oferujemy zestaw 10 sztuk w przystępnej cenie i z gwarancją błyskawicznej wysyłki. Wkładki filtrujące do odkurzacza Henry Quick mają pojemność 1 litra i pełnią podwójną funkcję – worka na odpady i elementu filtrującego. Dzięki nim odkurzanie stanie się jeszcze prostsze i bardziej przyjemne!

Wkładki filtrujące do odkurzacza Henry Quick 10 szt – zadbaj o czyste powietrze w swoim domu!Wkładki filtrujące do bezprzewodowego odkurzacza pionowego Henry Quick wykonane są z trójwarstwowego materiału o niskiej porowatości, który skutecznie zatrzymuje wszelkie suche zanieczyszczenia i drobiny wewnątrz „worka”. Tak skonstruowane wkładki są również ważnym elementem systemu filtracji. Zapobiegają one przedostawaniu się do powietrza drobinek kurzu i alergenów, co poprawia jakość powietrza w odkurzanym wnętrzu. Oryginalne wkładki filtrujące Henry Quick wyposażone są również w uszczelkę Dust-Lock, która uniemożliwia wydostanie się zanieczyszczeń na zewnątrz. Producent zadbał również o higieniczne opróżnianie pojemnika na odpady. W tym celu wystarczy nacisnąć specjalny przycisk w obudowie odkurzacza, a wkładka automatycznie wysunie się z pojemnika. Można ją wówczas bez dotykania wyrzucić do kosza.

Wkładki filtrujące do odkurzacza Henry Quick 10 szt – zatroszcz się o środowisko!


Filtry do odkurzacza Henry Quick zostały w ponad 60% wyprodukowane z surowców pochodzących z recyklingu. Oznacza to, że w procesie ich wytwarzania zużyto znacznie mniej wody i energii, niż gdyby produkcja odbyła się zupełnie od podstaw. Korzystając z wkładek filtrujących Henry Quick, nie tylko wspierasz działania proekologiczne, ale też dbasz o czystość swojego sprzętu. Prawidłowa eksploatacja odkurzacza gwarantuje jego dłuższą żywotność i uprawnia do skorzystania z gwarancji w przypadku awarii sprzętu.

US-NU-915269
20 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)