ssawa do prania dywanów 601126
  • ssawa do prania dywanów 601126

Ssawka trójkątna ekstrakcyjna do odkurzaczy piorących Numatic 601126

329,99 zł
Brutto

Ilość

Ssawka trójkątna ekstrakcyjna GVE370 George

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Ssawka do prania dywanów i wykładzin 601126

Ssawka pasuje do odkurzaczy piorących Numatic GVE370 George, CT470
Średnica montażowa 32mm.

ssawa do prania wykładzin Numatic
Dzięki tej ssawce George jest mistrzem w przywracaniu dywanom dawnej świeżości i blasku.

Przedmiotem sprzedaży jest ssawka trójkątna ekstrakcyjna do odkurzaczy piorących Numatic GVE370 George i Numatic CT470. To specjalny rodzaj ssawki, która umożliwia efektywne odkurzanie i czyszczenie dywanów, wykładzin i innych powierzchni tekstylnych. Wymiary wspomnianego wyżej akcesorium wynoszą: 20cm x 15cm x 8cm. Ssawka do wykładzin Numatic wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia, obicia, zarysowania.

Ssawka trójkątna ekstrakcyjna do odkurzaczy piorących Numatic i jej największe zalety


Ssawka trójkątna ekstrakcyjna została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie usuwać zanieczyszczenia, plamy i inne trudne zabrudzenia z powierzchni tekstylnych. Jej trójkątny kształt ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak narożniki i krawędzie. Przezroczysta obudowa ssawki ułatwia kontrolę nad dystrybucją rozwodnionego środka czyszczącego oraz umożliwia podgląd zebranych zanieczyszczeń. Średnica montażowa ssawki wynosi 32 mm, a sam montaż jest intuicyjny i nie sprawia żadnych problemów. Ssawka do odkurzaczy piorących Numatic 601126 dostępna jest w regularnej sprzedaży. Zakup objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Darmowa wysyłka zamówienia już od 50 zł!

Ssawka do odkurzaczy piorących Numatic 601126 – pranie ekstrakcyjne w zasięgu Twojej ręki


Pranie ekstrakcyjne to skuteczna metoda czyszczenia powierzchni tekstylnych, takich jak dywany, wykładziny i tapicerka. Proces rozpoczyna się od aplikacji specjalnego środka czyszczącego na tkaninę za pomocą odkurzacza piorącego wyposażonego w specjalną ssawkę. Następnie, przy użyciu tej samej maszyny, zabrudzenia są ekstrahowane i usuwane wraz z nadmiarem roztworu czyszczącego. Pranie ekstrakcyjne powierzchni tekstylnych pozwala na skuteczne usunięcie zarówno zabrudzeń powierzchniowych, jak i tych nagromadzonych w głębi włókien tekstylnych. Efektem jest dogłębnie oczyszczona, świeża i pachnąca wykładzina, tapicerka bądź dywan. Masz odkurzacz Numatic GVE370 George lub Numatic CT470? Dokup do niego trójkątną ssawkę do prania ekstrakcyjnego i ciesz się nieskazitelną czystością w swoim domu i samochodzie!
US-NU-601126
5028965187234
20 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)