Ssawka z gumami na mokro 300mm do odkurzaczy piorących Numatic 900954

129,99 zł
Brutto
Ilość

Ssawka do pracy na mokro 300mm / 32mm
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.
Ssawka do pracy na mokro o szerokości 300mm i średnicy 32mm
Ssawka posiada wymienne gumy ssące (217849+217850).

Zapomnij o tradycyjnych metodach odkurzania na mokro – ssawka z gumami na mokro 300mm, przeznaczona do odkurzaczy piorących Numatic 900954, zapewnia niezawodne i skuteczne czyszczenie powierzchni płaskich. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i wysokiej funkcjonalności wspomniane wyżej akcesorium stanie się niezastąpionym narzędziem w Twoim domu i firmie sprzątającej.

Ssawka na mokro 300 mm – skuteczne czyszczenie dzięki gumowym paskom

Ssawka z gumami na mokro 300mm Numatic 900954 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą usprawnić i poprawić jakość swojego sprzątania. Jedną z jej zalet są gumowe paski na spodzie, dzięki którym ssawka zapewnia doskonałą przyczepność do różnych powierzchni. W rezultacie możesz bez wysiłku usuwać z podłóg różne rodzaje zanieczyszczeń, w tym rozlane płyny i tłuste plamy. Gumowe paski gwarantują, że odkurzanie na mokro cechuje się wysoką skutecznością i to bez pozostawiania nieestetycznych smug czy zacieków.

Ssawka na mokro 300 mm – optymalna szerokość dla szybkiego sprzątania

Ssawka o szerokości 300 mm pozwala na szybkie i efektywne odkurzanie większych powierzchni. Nie musisz już tracić czasu na powolne przemieszczanie się po pomieszczeniu, by skutecznie wyczyścić podłogi przy pomocy węższej i mniej funkcjonalnej końcówki. Ssawka z gumami na mokro 300mm do odkurzaczy piorących Numatic 900954 to narzędzie polecane przez osoby zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem pomieszczeń biurowych, przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej. Takie akcesorium przyda się także do sprzątania domu lub mieszkania o dużym metrażu.

Ssawka z gumami na mokro 300mm – idealnie czyste podłogi

Niezależnie od tego, czy musisz usunąć rozlaną zupę z płytek ceramicznych, czy chcesz zetrzeć świeże plamy z błota z parkietu, ssawka na mokro 300 mm będzie Twoim niezawodnym towarzyszem. Mając do dyspozycji takie narzędzie, o wiele chętniej sięgniesz po odkurzacz niż tradycyjnego mopa. Wszystko ze względu na szybkość i wysoką skuteczność sprzątania. Ssawka z gumami na mokro 300mm nie rozmazuje mokrych zabrudzeń i pozostawia podłogę idealnie czystą. Jesteśmy pewni, że spełni ona wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie efektywnego sprzątania. Kup ją w naszym sklepie internetowym z gwarancją atrakcyjnej ceny i szybkiej wysyłki zamówienia.
US-NU-900954
5028965651551
18 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)