Turboszczotka HairoBrush
  • Turboszczotka HairoBrush
  • wąska turboszczotka
  • turboszczotka Numatic

Turboszczotka HairoBrush 190mm do odkurzaczy Numatic

179,99 zł
Brutto
Ilość

Turboszczotka Harry HairoBrush 190mm do usuwania sierści i piasku z dywanów i wykładzin
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Turboszczotka HairoBrush o szerokości 190mm do odkurzaczy Henry NumaticTurboszczotka Harry HairoBrush o szerokości 190mm i średnicy montażowej 32mm została zaprojektowana do współpracy z odkurzaczami takimi jak Henry, Hetty, Harry, Charles i George, które posiadają mocowanie na rurę o średnicy 32mm. Wspomnianą wyżej turboszczotkę napędza siła ssąca wytwarzana przez turbinę odkurzacza Numatic. Dzięki temu doskonale radzi sobie ona z wyczesywaniem wykładzin i usuwaniem sierści zwierząt z dywanów, wykładzin i tapicerki. Idealna do odkurzaczy dla właścicieli psów.

We współpracy z wydajną turbiną ssącą Numatic HEM, wytwarzającą wysokie podciśnienie, znakomicie wyczesuje wykładziny i usuwa z nich sierść. Dzięki kompaktowym wymiarom dotrze w każdy zakamarek kanapy i sprawnie oczyści również poduszki, tapicerki, czy legowiska naszych pupili.


Turboszczotka Harry HairoBrush – najlepszy przyjaciel miłośnika zwierząt

Co wyróżnia szczotkę HairoBrush? Kompaktowe wymiary i wysoka skuteczność usuwania psiej i kociej sierści, włosów oraz innych, trudnych do usunięcia zabrudzeń z podłóg i powierzchni tekstylnych. Turboszczotka Harry HairoBrush 190mm bez problemu dociera w trudno dostępne miejsca i przestrzenie pod meblami. Można wykorzystać ją do odkurzenia legowiska swojego pupila, kanapy, poduszek czy „zaanektowanego” przez ukochanego czworonoga koca. Wystarczy kilka pociągnięć po materiale, by pozbyć się zalegających na nim włosów i sierści. I to bez wysiłku!

Turboszczotka Harry HairoBrush w e-sklepie wdomu24

Jesteśmy wyłącznym importerem sprzętów i akcesoriów do odkurzania marki Numatic. W naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłącznie oryginalne wyroby tego producenta. Dokładamy wszelkich starań, by ceny naszych towarów były konkurencyjne. Dbamy też o wysoką jakość obsługi klienta i gwarantujemy szybką dostawę zamówienia. Kup szczotkę HairoBrush w naszym sklepie i ciesz się jeszcze wyższym komfortem sprzątania wnętrz, w których mieszkają zwierzęta!US-NU-601228
14 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)