Turboszczotka HairoBrush
  • Turboszczotka HairoBrush
  • wąska turboszczotka
  • turboszczotka Numatic

Turboszczotka HairoBrush 190mm do odkurzaczy Numatic

179,99 zł
Brutto
Turboszczotka Harry HairoBrush 190mm do usuwania sierści i piasku z dywanów i wykładzin
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Turboszczotka HairoBrush o szerokości 190mm do odkurzaczy Henry NumaticMożna ją zastosować do wszystkich oferowanych przez nas odkurzaczy tj.: Henry, Hetty, Harry, Charles i George (lub innych z mocowaniem na rurę 32mm). Idealna do odkurzaczy dla właścicieli psów.

We współpracy z wydajną turbiną ssącą Numatic HEM, wytwarzającą wysokie podciśnienie, znakomicie wyczesuje wykładziny i usuwa z nich sierść. Dzięki kompaktowym wymiarom dotrze w każdy zakamarek kanapy i sprawnie oczyści również poduszki, tapicerki, czy legowiska naszych pupili.

US-NU-601228
14 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)