Filtr antyalergiczny MicroTex do odkurzaczy Numatic

219,99 zł
Brutto
Ilość

Filtr antyalergiczny MicroTex do odkurzaczy Numatic w trybie pracy na sucho.

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Filtr antyalergiczny MicroTex Numatic 604309

Zatrzymuje cząsteczki kurzu i roztocza, które mogą powodować alergie.
W odkurzaczach Numatic stosujemy go jako dodatkowy wkład do standardowego systemu filtracji złożonego z filtra głównego TriTex - zatrzymującego zanieczyszczenia na pośrednim poziomie - oraz trójwarstwowego worka HepaFlo, który gromadzi zabrudzenia na podstawowym etapie filtracji.
Unikalny, trójstopniowy system filtracji charakteryzuje skuteczność będąca odpowiednikiem stopnia filtracji HEPA H13.
Oznacza to skuteczne zatrzymanie minimum 99,95% cząsteczek o średnicy 0,3 mikrometra [µm] czyli 0.0003 mm. Tak oczyszczone powietrze pozwala osobom cierpiącym na alergie oddychać pełną piersią.

Dzięki swoim osiągom filtr Numatic MicroTex zyskał Certyfikat Brytyjskiego Stowarzyszenia Alergików.

Wszystkie odkurzacze Numatic oferowane przez nas w dziale "Dla alergików" wyposażone są w filtr Numatic MicroTex.

Tych z Państwa, którzy posiadają już jeden z wymienionych niżej odkurzaczy zachęcamy do zakupu filra MicroTex celem doposażenia odkurzacza w funkcjonalność antyalergiczną.


Filtr antyalergiczny MixroTex dedykowany jest do następujących modeli odkurzaczy:Filtr antyalergiczny MicroTex Numatic i korzyści z jego zakupu

MicroTex filtr zazwyczaj jest stosowany w połączeniu z filtrem głównym, takim jak filtr TriTex. Działa jako dodatkowa warstwa filtracji, która skutecznie zatrzymuje mniejsze cząsteczki i pyły, które mogą przechodzić przez filtr główny.

Filtr antyalergiczny MicroTex Numatic wykazuje pozytywny wpływ na poprawę jakości powietrza w czasie sprzątania. Podczas tej czynności często w powietrze wzbija się kurz, co może wywoływać lub zaostrzać reakcje alergiczne. Wybór odpowiednich sprzętów do sprzątania ma niebagatelne znaczenia dla zdrowia i dobrego samopoczucia alergików, astmatyków oraz małych dzieci, które gorzej niż dorośli reagują na zanieczyszczenie powietrza. MicroTex filtr od Numatic to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wyróżniają nas konkurencyjne ceny, fachowa obsługa klienta oraz szybka dostawa zamówienia. Co ważne, możemy zaoferować szeroki wybór oryginalnych akcesoriów do odkurzaczy Numatic.

US-NU-604309
8713411150586
10 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)