Worki HepaFlo NVM1CH 6-9L, Henry Hetty Harry

59,99 zł
Brutto
Ilość

Worki HEPA-FLO® NVM1CH, poj. 9L, do odkurzaczy Hetty, Henry, Harry.
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.
Worki Numatic HepaFlo NVM1CH o pojemności 9L dedykowane do odkurzaczy o pojemności od 6L do 9L (Hetty, Henry, Harry)
Kartonik zawiera 10szt worków.

Opatentowane przez Numatic trójwarstwowe worki do gromadzenia zanieczyszczeń suchych. Dzięki porowatej strukturze oraz trzem warstwom materiału filtrującego skutecznie zatrzymują zanieczyszczania oraz cząsteczki kurzu stanowiąc pierwsze ogniowo łańcucha filtracji. Zatrzymują do 7x więcej cząsteczek kurzu niż papierowe worki konkurencji. Wlot do worka HepaFlo zabezpieczony jest silikonową uszczelką dokładnie przylegającą do rury wpustowej. Pozwala to zatrzymać kurz wewnątrz worka bez ryzyka zanieczyszczenia filtra TriTex stanowiącego kolejne ogniowo filtracji. Każdy worek posiada plastikową zatyczkę szczelnie zabezpieczającą przez wysypaniem się nieczystości w trakcie wymiany worka.
Pojemność worka dedykowana jest do pracy przemysłowej. W zastosowaniach domowych wystarcza nawet na kilka miesięcy użytkowania.

Wymiar worka od szwu do szwu: 40.4 x 35.5 cm
Przedmiotem sprzedaży są worki Numatic HepaFlo NVM1CH przeznaczone do odkurzaczy Numatic o pojemności od 6 do 9 L. Mowa tu o modelach Hetty, Henry i Harry. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk worków o pojemności 9L. Polecamy je przede wszystkim do zastosowań przemysłowych. W gospodarstwie domowym worek do odkurzacza o tak dużej pojemności wystarczy nawet na kilka miesięcy użytkowania.

Worki Numatic NVM1CH 6-9L – opatentowana technologia gromadzenia zanieczyszczeń


Numatic wprowadził na rynek opatentowane trójwarstwowe worki NVM1CH do zbierania suchych zanieczyszczeń. Dzięki swojej porowatej strukturze i trzem warstwom filtrującym są one bardzo skuteczne w zatrzymywaniu cząsteczek kurzu, pyłków, sierści i innych luźnych zabrudzeń. Worki te wspomagają również proces filtracji powietrza. W porównaniu do papierowych worków konkurencji mogą zatrzymać nawet 7 razy więcej cząsteczek kurzu. Wlot do worka HepaFlo jest zabezpieczony specjalną silikonową uszczelką, która dokładnie przylega do rury wpustowej. Dzięki temu kurz zostaje zatrzymany wewnątrz worka, co minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia filtra TriTex, który stanowi kolejne ogniwo w procesie filtracji. Dodatkowo każdy worek Numatic NVM1CH jest wyposażony w plastikową zatyczkę, która skutecznie zabezpiecza przed wysypywaniem się nieczystości podczas wymiany worka.

Worki Numatic NVM1CH – pełna swoboda odkurzania dużych powierzchni


Worki Numatic NVM1CH mają wymiary 40,4x30,5cm i wykonane są z elastycznego materiału. Duża pojemność worka ułatwia codzienne sprzątanie dużych powierzchni. Osoba sprzątająca nie musi tracić czasu na częstą wymianę worka, a odkurzacz przez cały czas pracuje z maksymalną wydajnością. Warto dodać, że konstrukcja worków Numatic NVM1CH jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak np. rozdarcia.Ułatwia to wymianę pełnego worka i daje pewność, że znajdujące się wewnątrz odpady (np potłuczone szkło) nie przerwą zewnętrznej powłoki.
US-NU-604015
5028965305553
34 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)