Zestaw akcesoriów do robota ZACO V3s PRO - filtry, szczotki boczne

159,99 zł
Brutto
- 3 x filtr główny o wysokiej wydajności
- 3 x filtr wstępny o dużej powierzchni
- 4 szczotki boczne
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Zestaw akcesoriów do robota sprzątającego ZACO V3s PRO

W skład zestawu części wymiennych do ZACO V3s PRO wchodzą:

- 3 filtry główne o wysokiej wydajności zbierające drobne cząsteczki kurzu

- 3 filtry wstępne o dużej powierzchni

- 4 szt. szczotek bocznych – dwa komplety

Dbaj o swojego robota, on zadba o Twoje podłogi!

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw akcesoriów, których regularna wymiana wydłuży żywotność robota i utrzyma jego skuteczność na tym samym wysokim poziomie.
Aby robot służył długie lata, należy odpowiednio go czyścić i wymieniać części, kiedy tego wymagają.
Robot ZACO V3s PRO jest łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ pozbawiony jest szczotki centralnej, w którą wkręcają się włosy i którą należy regularnie czyścić.
W tym urządzeniu należy zwracać uwagę na:
- szczotki boczne – wyciągać z nich włosy i sierść
- filtry – należy jest raz na ok. tydzień czyścić. Filtr główny trzepać lub odkurzać, filtr wstępny można myć wodą. Należy jednak pamiętać, aby wszystkie elementy były suche przed ponownym zainstalowaniem.

Zestaw filtrów w obronie czystego powietrza

Zestaw składa się z 6 filtrów! Trzy filtry główne i 3 wstępne.
Filtr główny o wysokiej wydajności to serce systemu filtracji. To on wyłapuje najdrobniejsze cząsteczki kurzu, pozostawiając powietrze czystym i przyjaznym alergikom. To ważne, aby regularnie go czyścić (trzepać, odkurzać) i wymieniać, kiedy to konieczne.
Filtr wstępny ma dużą pojemność i wychwytuje największe zanieczyszczenia z powietrza. Filtr wstępny można myć pod bieżącą wodą.

Szczotki boczne – pierwsza linia w walce z kurzem

Tworząc ten zestaw nie mogliśmy zapomnieć o innym ważnym, o ile nie najważniejszym, elemencie. Szczotki boczne – to one grają pierwsze skrzypce w walce z zanieczyszczeniami na podłodze. Są w komplecie, więc kurz nie ma z nimi szans. Szczotki skutecznie zbierają zanieczyszczenia znajdujące się wokół robota, przesuwając je pod ssawę. Następnie silnik wytwarzający potężną siłę ssącą wciąga zebrany kurz do zbiornika.

ZAV3S-PRO.Z1
4260522141117
28 Przedmioty
Zobacz także
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)