Zestaw akcesoriów do robota ZACO V5x - filtry, mopy, szczotki boczne

159,99 zł
Brutto
- 3 x mop
- 3 x filtr główny
- 4 szt. szczotek bocznych
Ilość

  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Zestaw akcesoriów do robota sprzątającego z funkcją mopowania ZACO V5x

W skład zestawu akcesoriów do robota ZACO V5x wchodzą:

- 3 ściereczki z mikrofibry do mopowania

- 2 komplety szczotek bocznych (4 szczotki)

- 3 filtry o wysokiej wydajności

 

Zadbaj o jak najdłuższą sprawność robota ZACO V5x

Akcesoria, które dołączamy do robota sprzątającego ZACO V5x pozwalają na długie użytkowanie sprzętu przy zastosowaniu odpowiedniej konserwacji. Czyszczenie filtrów o wysokiej wydajności, pranie ściereczek mopujących oraz usuwanie z bocznych szczotek kurzu i włosów sprawią, że robot będzie skutecznie odkurzał i mopował podłogi wiele lat.

Mop z mikrofibry odświeży podłogę

Jedną z zalet robota ZACO V5x jest funkcja mopowania, dzięki której podłoga pozostaje świeża i czysta. Za pomocą aplikacji można ustawić intensywność namaczania ściereczki, zaś zastosowana technologia i-Dropping zapobiega rozlewaniu wody, gdy robot stoi w miejscu. Tkanina, z której wykonano ściereczki, to wysokiej jakości mikrofibra. Znakomicie odświeża powierzchnię i łatwo się pierze. Działa tak samo skutecznie nawet po wielu praniach.

Szczotki boczne wydobędą kurz z zakamarków

Zanieczyszczenia wciągane są przez robota ZACO V5x za pomocą ssawy. Nie posiada on obrotowej szczotki centralnej, dzięki czemu włosy, sierść i kurz wciągane są od razu do zbiornika. Szczotki boczne skutecznie zamiatają zanieczyszczenia prosto w zasięg działania ssawy.

Filtracja na najwyższym poziomie pozwala dbać o czyste powietrze w domu

 

Filtr o wysokiej wydajności, który dołączony jest do zestawu akcesoriów w 3 egzemplarzach, jest bardzo skuteczny w wyłapywaniu nawet mikroskopijnych cząsteczek kurzu. Dlatego ZACO V5x jest robotem sprzątającym odpowiednim dla osób, którym zależy na czystym powietrzu w mieszkaniu. Należy pamiętać o regularnym oczyszczaniu na sucho filtra o wysokiej wydajności, by maksymalnie zwiększać jego skuteczność.

ZAV5X.Z1
4260522141124
30 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)