• Obniżka

Zestaw akcesoriów ZACO V85 - szczotki boczne, filtry, mopy

99,99 zł
229,00 zł
Zniżka 129,01 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena 30 dni przed promocją wynosiła 229 zł.- 3 x mop
- 3 x filtr główny
- 4 szczotki boczne
  • Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych. Produkty tylko z autoryzowanej dystrybucji. Urządzenia Numatic 3-letnia gwarancja, pozostałe 2-letnia. Dotyczy zamówień osób prywatnych.
  • Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł. Szybka realizacja. Zamówienia wysyłane są w przeciągu 24 godzin, w dni robocze. Darmowa dostawa od 50 zł.
  • Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu. Kupujesz bezpiecznie. Każdy produkt podlega prawu zwrotu.

Zestaw akcesoriów do robota sprzątającego z mopem ZACO V85


W skład zestawu akcesoriów do robota sprzątającego ZACO V85 wchodzą:

- 2 komplety szczotek bocznych (razem 4 szczotki)

- 3 filtry o wysokiej wydajności, dzięki którym zbierane są nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu

- 3 ściereczki z mikrofibry przeznaczone do mopowania

 

Jeśli zadbasz o konserwację robota, będziesz cieszyć się nim znacznie dłużej

Nawet najwyższej jakości sprzęt nie będzie działał właściwie, jeśli nie będziemy o niego dbać. Należy regularnie opróżniać zbiornik na zanieczyszczenia suche, a ścierki wykorzystywane do mopowania podłóg – prać lub przynajmniej wypłukać.

Sprawdź po zakończonym odkurzaniu, czy na bocznych szczotkach nie ma włosów i w razie potrzeby – usuń je.

Równie ważną sprawą jest konserwacja filtrów. Pamiętaj, że filtra o wysokiej wydajności nie można czyścić pod wodą. Można natomiast czyścić pod wodą filtr wstępny i gąbkowy.

Zestaw akcesoriów do robota ZACO V85 zapewni komfort nieprzerwanego użytkowania sprzętu

 

Skuteczne szczotki boczne wymiotą kurz i brud

Robot sprzątający ZACO V85 nie posiada centralnej szczotki obrotowej. Czy jest to wada? Wręcz przeciwnie! Boczne szczotki zamiatają napotkany kurz, brud, włosy oraz sierść zwierząt prosto do zbiornika. Zapewnia to stabilną moc ssania i brak konieczności wyplątywania włosów ze szczotki centralnej.

Zaawansowany system filtracji oczyszcza powietrze

Zestaw akcesoriów zawiera 3 filtry o wysokiej wydajności. Jest to bardzo ważna część systemu filtracji robota sprzątającego ZACO V85. Filtry te są w stanie wyłapać nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i oczyszczają powietrze ze szkodliwych dla nas roztoczy. Sprawia to, że są to roboty cenione przez osoby dotknięte alergiami.

Podłoga na błysk dzięki funkcji mopowania

Po odkurzaniu zanieczyszczeń suchych czas na nadanie naszym podłogom świeżości. Robot ZACO V85 zrobi to za nas dzięki funkcji mopowania. Dołączone do zestawu akcesoriów ściereczki wykonane są z wysokiej jakości mikrofibry. Można prać je w pralce jak i płukać pod bieżącą wodą po użyciu. Co ważne, sam robot posiada system i-Dropping, dzięki któremu woda i środek czyszczący rozprowadzane są równomiernie, a płyn nie rozlewa się, kiedy robot stoi.

 

ZAV85.Z1
4260522141131
14 Przedmioty
Produkty z tej samej kategorii

(Są jeszcze 4 produktów w tej samej kategorii)

Zgoda na pliki cookie