Lista produktów marki Numatic

Numatic odkurzacze i akcesoria 

Numatic to znana i zaufana marka w dziedzinie urządzeń do sprzątania domu, w szczególności odkurzaczy. Numatic od wielu lat pomaga ludziom utrzymać czystość i porządek w ich domach dzięki swoim innowacyjnym i wydajnym produktom. Dzięki dużej sile ssania i trwałej konstrukcji Numatic odkurzacze są idealne do domów, ale też wykorzystywane są przez profesjonalne firmy sprzątające. Odkurzacze Numatic są bardzo wydajne, bezawaryjne oraz energooszczędne, co sprawia, że stanowią idealny wybór dla każdego gospodarstwa domowego, jak i profesjonalnej firmy sprzątającej.

Jest 90 produktów.

Pokazano 1-18 z 90 pozycji

Numatic odkurzacze

Jeśli szukasz wysokiej jakości odkurzacza, który ułatwi codzienne sprzątanie Numatic odkurzacze, to najlepsze rozwiązanie. Odkurzacze Numatic znane są z mocnego ssania i zdolności do głębokiego czyszczenia dywanów i podłóg. Dodatkowo wszystkie modele posiadają zaawansowany system filtracji, co powoduje, że idealnie sprawdzą się w domach, w których obecne są dzieci lub zwierzęta domowe. Numatic ma duże doświadczenie w zakresie produkowania wydajnych i kompaktowych odkurzaczy. Numatic odkurzacze, to wiele modeli urządzeń, które sprawdzą się do różnych zastosowań, od codziennego sprzątania domu, po profesjonalne odkurzanie pomieszczeń w szkołach i szpitalach. Jeśli więc szukasz odkurzacza, który poradzi sobie z każdym zadaniem, dużym czy małym, Numatic to doskonały wybór.

Odkurzacz piorący Numatic

Odkurzacze piorące Numatic słyną ze swojej niezawodności i jakości sprzątania. Cechują się prostą budową oraz wytrzymałą konstrukcją, co sprawia, że idealnie spełnią potrzeby profesjonalnych firm sprzątających. Numatic odkurzacze piorące świetnie sprawdzą się do prania tapicerki oraz dywanów, posiadają również funkcję odurzania na sucho oraz zbierania wody z podłogi. Funkcjonalność i prostota w użyciu sprawia, że Numatic odkurzacze piorące to jedne z najlepszych urządzeń na rynku. 

Numatic Sklep

Firma Numatic to jeden z największych producentów profesjonalnego sprzętu do sprzątania, który jest ceniony w branży od wielu lat. W swojej ofercie Numatic posiada profesjonalne odkurzacze przeznaczone zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór odkurzaczy Numatic oraz akcesoriów dedykowanych do urządzeń tej marki takich jak ssawki, filtry, czy specjalne detergenty. Numatic odkurzacze to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz wydajności i precyzyjności sprzątania, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Jest 90 produktów.

Pokazano 1-18 z 90 pozycji