Lista produktów marki Numatic

Numatic odkurzacze i akcesoria

Numatic to znana i zaufana marka w dziedzinie urządzeń do sprzątania domu, w szczególności odkurzaczy. Numatic od wielu lat pomaga ludziom utrzymać czystość i porządek w ich domach dzięki swoim innowacyjnym i wydajnym produktom. Dzięki dużej sile ssania i trwałej konstrukcji Numatic odkurzacze są idealne do domów, ale też wykorzystywane są przez profesjonalne firmy sprzątające.

Firma Numatic – jeden z największych producentów urządzeń sprzątających

Brytyjska firma Numatic rozpoczęła swoją działalność w 1969 roku i obecnie jest jednym z największych producentów nowoczesnych urządzeń do sprzątania. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje produkty do 90 krajów na świecie, gdzie cieszą się one zainteresowaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z branży sprzątającej. Marka Numatic słynie z zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym produkowane przez nią urządzenia cechują się mocnymi silnikami, przemyślaną konstrukcją, funkcjonalnością i niezawodnością. Choć wspomniana wyżej firma słynie przede wszystkim z kultowych odkurzaczy, to niezwykle popularną pozycją w ofercie, są również szorowarki.

Odkurzacze Numatic – nowoczesne technologie na straży czystości!

Odkurzacze Numatic są bardzo wydajne, bezawaryjne oraz energooszczędne, co sprawia, że stanowią idealny wybór dla każdego gospodarstwa domowego, jak i profesjonalnej firmy sprzątającej. Uśmiechnięci Henry, George i Hetty są zawsze gotowi do pracy i poprawiają użytkownikowi humor swoim oryginalnym wyglądem. Choć design odkurzaczy Numatic rzeczywiście robi wrażenie, to za ich niezawodność odpowiadają przede wszystkim przemyślane technologie. Każdy odkurzacz Numatic wykonany jest z niezwykle trwałego kompozytu, który został opracowany specjalnie na potrzeby marki. Wykazuje on bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i zmęczenie materiału spowodowane wysokim podciśnieniem wewnątrz odkurzacza. Dzięki temu odkurzacze Numatic wyglądają świetnie nawet po wielu latach użytkowania. Inne technologie, które stosuje się w tego typu urządzeniach, to:

  • Technologia HEM® (High Efficiency Motor) w odkurzaczach Numatic to zaawansowany system z przemysłową turbiną, której żywotność wynosi do 2 tysięcy roboczogodzin, co przekłada się na nawet 40 lat niezawodnej pracy w warunkach domowych. Dzięki wydajnemu systemowi chłodzenia turbina może pracować ciągle, nawet w przemysłowych warunkach. Jej zoptymalizowane łopaty generują wysoką i stabilną siłę ssania przy stosunkowo niskim zużyciu energii elektrycznej, czyniąc ją sercem każdego wydajnego i energooszczędnego odkurzacza Numatic.
  • Technologia HEPA-FLO® firmy Numatic obejmuje trójwarstwowe worki do odkurzaczy, które dzięki swojej porowatej strukturze i trzem warstwom materiału skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia oraz cząsteczki kurzu, przechwytując do 7 razy więcej cząsteczek niż standardowe worki papierowe. Wlot do worka jest zabezpieczony silikonową uszczelką, która zapewnia szczelność i chroni filtr TRITEX® przed zanieczyszczeniem. Każdy worek posiada też plastikową zatyczkę, która zapobiega wysypywaniu się nieczystości podczas wymiany.
  • Dostępność filtrów antyalergicznych MICROTEX® oraz filtrów z węglem aktywnym MicroFresh®, które jeszcze lepiej usuwają zanieczyszczenia i alergeny z powietrza.
  • Technologia AiroBrush® i HairoBrush® firmy Numatic to przemysłowe turboszczotki zaprojektowane do efektywnego usuwania sierści zwierząt z wykładzin, dywanów i tapicerek. Współpracują one z wydajną turbiną ssącą Numatic HEM®, która generuje wysokie podciśnienie, zapewniając skuteczne czyszczenie. Turboszczotki  są odporne na zapychanie i zużycie, co gwarantuje ich długotrwałą i niezawodną pracę. 

Każdy odkurzacz Numatic zasługuje na uwagę i każdy wpisuje się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli zależy Ci na nieskazitelnej czystości w swoim domu, zainwestuj w urządzenia wspomnianej wyżej firmy.

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-18 z 101 pozycji
Zgoda na pliki cookie