Odkurzacze do samochodu

Odkurzacze do samochodu


O auto trzeba dbać regularnie. Spędzamy w nich tak dużo czasu, że są prawie drugim domem. Dlatego tak ważne jest ich systematyczne czyszczenie, a jednym z najprostszych sposobów na to jest mały odkurzacz do samochodu. To urządzenie pomoże Ci zabrać brud, kurz, sierść Twojego pupila i wszystko inne w trudno dostępnych miejscach. Pomaga w eliminacji zanieczyszczeń, które mogą powodować alergie, dzięki temu zarówno kierowca, jak i pasażer będą czuli się komfortowo.
Jedną z najlepszych cech odkurzaczy samochodowych jest to, że są lekkie i zwrotne, dlatego świetnie nadają się do używania w ciasnej przestrzeni. Odkurzacz bezprzewodowy do auta możesz zabrać na wycieczki i długie podróże, dzięki temu Twój samochód będzie zawsze w idealnej czystości.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

1 599,00 zł

1 799,00 zł

599,00 zł

1 899,00 zł

1 899,00 zł 1 998,99 zł

Odkurzacz bezprzewodowy do samochodu 

Odkurzacze bezprzewodowe stają się coraz bardziej popularne, i nie bez powodu. Oferują wygodę bezprzewodowego działania, dzięki czemu idealnie nadają się do czyszczenia samochodów. Kupując bezprzewodowy odkurzacz do samochodu, już nie należy szukać takiego, który został zaprojektowany specjalnie do użytku samochodowego. Modele dostępne w naszym sklepie są wyposażone w narzędzia do usuwania zanieczyszczeń ze szczelin i specjalne szczotki do odkurzania, które ułatwiają czyszczenie. Przenośny odkurzacz do samochodu zasilany bateryjnie jest lekki, bardzo zwrotny i dokładnie odkurza nawet najciaśniejsze zakamarki. Odkurzacz ręczny do samochodu charakteryzuje się wysoką mocą ssania, dzięki temu doskonale wykonuje swoje zadania, nie pozostawiając żadnego okruszka ani włosa. Od teraz Twój samochód może pozostać nieskazitelnym miejscem podczas każdej podróży.

Odkurzacz do domu i samochodu

Odkurzacz to podstawowe urządzenie do utrzymania czystości w domu. Jednak to nie jedyne pole, w którym może zachować idealną czystość. Samochód również wymaga odpowiedniej troski. Zasilany sieciowo odkurzacz piorący do domu i samochodu to idealne rozwiązanie, gdzie samo odkurzanie na sucho to za mało. Regularne pranie pozostawia wykładziny, kanapę, czy tapicerkę w samochodzie w nieskazitelnej czystości, pozostawiając ich żywe barwy. Odkurzacz piorący do samochodów wyposażony jest w bogaty zestaw rur i ssawek, dzięki którym komfortowo odkurzysz trudno dostępne miejsca zarówno w samochodzie, jak i w domu.