Roboty myjące podłogi

Roboty myjące podłogi

Roboty myjące pozwalają na dokładne umycie podłóg bez Twojej ingerencji. Jedyne, co musisz, to uzupełnić wodę i roztwór myjący w zbiorniku. Nasz robot myjący podłogi twarde ma opcje ustawiania zarówno prędkości czyszczenia, jak i dozowania wody. Dzięki temu może myć każde podłogi, bez obaw, że zostaną uszkodzone. ZACO W450 jest naprawdę kompaktowych wymiarów i doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. Wyposażony został w zaawansowaną technologię nawigacyjną, dzięki czemu nie pominie żadnej zanieczyszczonej przestrzeni.
Ważne jest, aby roboty myjące nie pozostawiały przestrzeni mokrej. Dlatego nasz robot podczas czyszczenia także wysusza podłogę.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

1 299,00 zł 1 499,00 zł

Roboty myjące pozwalają na dokładne umycie podłóg bez Twojej ingerencji. Jedyne, co musisz, to uzupełnić wodę i roztwór myjący w zbiorniku. Nasz robot myjący podłogi twarde ma opcje ustawiania zarówno prędkości czyszczenia, jak i dozowania wody. To znacząco usprawni Twoje codzienne porządki. Roboty mopujące są coraz częściej stosowane w gospodarstwach domowych ze względu na wysoką skuteczność i oszczędność czasu. W chwili, gdy Ty będziesz relaksować się przed telewizorem, robot myjący podłogi sprawi, że Twoje panele i kafle w łazience będą lśnić czystością.

Jak działają roboty mopujące?

Roboty mopujące działają na podobnej zasadzie co odkurzacze automatyczne, ale zamiast zbierać zanieczyszczenia za pomocą ssania, korzystają z mopa do czyszczenia podłogi na mokro. Zwykle wyposażone są one w dwa zbiorniki, jeden na wodę brudną, a drugi na czystą, co umożliwia im dokładne czyszczenie twardych podłóg o różnym typie wykończenia. Roboty myjące podłogi nie pozostawiają smug ani zacieków, co pozwoli Ci cieszyć się idealną czystością posadzki w każdym pomieszczeniu. Urządzenia te doskonale radzą sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń – rozlanym mlekiem, winem czy też brudem wniesionym przez zwierzęta domowe z zewnątrz. Niektóre modele mają również funkcję mapowania pomieszczeń, dzięki czemu mogą skanować i zapamiętywać układ wnętrz, co umożliwia im jeszcze bardziej efektywną pracę. Dzięki tej funkcji możesz zaprogramować robota mopującego tak, by omijał dywany, wycieraczki i chodniki w Twoim domu lub biurze.

Robot mopujący – co znajduje się w zestawie?

Wraz z robotem mopującym otrzymasz zajmującą niewiele miejsca stację ładującą, dzięki której szybko i wygodnie podładujesz urządzenia między kolejnymi cyklami pracy. Na wyposażeniu znajdują się też: wałek z mikrofibry, zasilacz, pilot i baterie oraz zestaw do czyszczenia robota. Akcesoria dodatkowe znajdujące się w zestawie mogą różnić się w zależności od marki i modelu urządzenia. Póki co w naszym sklepie internetowym dostępny jest tylko jeden robot myjący, ale będziemy sukcesywnie poszerzać naszą ofertę.

Robot mopujący – jakie rodzaje podłóg czyści?

Roboty mopujące z powodzeniem poradzą sobie z czyszczeniem większości twardych powierzchni podłogowych, takich jak kafelki, panele, parkiet, beton architektoniczny czy linoleum. Dzięki specjalnym końcówkom i ulepszonym systemom nawigacyjnym roboty myjące potrafią skutecznie doczyścić nawet trudno dostępne miejsca, takie jak krawędzie i narożniki. Jednak warto pamiętać, że nie wszystkie roboty mopujące są w stanie pracować na dywanach lub wykładzinach. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na specyfikację produktu, aby upewnić się, że wybrany model będzie w stanie poradzić sobie z konkretnymi rodzajami powierzchni podłogowych, jakie znajdują się w Twoim domu lub biurze.

Czy robot myjący może całościowo zastąpić tradycyjne mopowanie?

Roboty mopujące z pewnością ułatwiają codzienne czyszczenie podłóg, jednak nie są w stanie całkowicie zastąpić tradycyjnego mopowania. W niektórych sytuacjach, takich jak codzienne utrzymanie czystości, roboty mogą z powodzeniem zastąpić klasyczny mop. Jednak w przypadku silnego zabrudzenia, tłustych plam czy trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, zwykle konieczne jest użycie specjalnych detergentów oraz siły fizycznej, by skutecznie ich się pozbyć. Roboty myjące podłogi mogą jednak wspomóc Cię w porządkowaniu mieszkania na bieżąco lub pod Twoją nieobecność.

Robot mopujący – dlaczego warto go mieć?

Posiadanie robota mopującego ma wiele zalet, które przekładają się na wygodę i komfort życia.

Po pierwsze, robot mopujący pozwala zaoszczędzić czas. Wystarczy włączyć urządzenie, ustawić wybrany program czyszczenia, a robot samodzielnie wykona zadanie. Dzięki temu nie musimy już poświęcać czasu na ręczne mopowanie podłóg, a możemy np. zająć się pracą lub pomóc dziecku w nauce. Po drugie, robot mopujący jest w stanie poradzić sobie z różnymi rodzajami powierzchni. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z parkietem, panelami, terakotą czy innym materiałem, robot potrafi dostosować swoje działanie, aby skutecznie doczyścić każdą teksturę. Nawet jeśli masz w domu kilka rodzajów podłóg, robot myjący zadba o właściwą pielęgnację każdej z nich.

Kolejną zaletą jest to, że robot mopujący jest łatwy w obsłudze. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi każdy może obsługiwać urządzenie bez trudu. Nie potrzeba do tego specjalnego przeszkolenia. Ponadto, robot samodzielnie kończy czyszczenie, a następnie wraca do stacji ładowania. Nie musisz pamiętać, by podpiąć go do zasilacza. W końcu, robot mopujący jest przyjazny dla środowiska. Urządzenie zużywa niewielką ilość wody i detergentów, co wspiera działania proekologiczne, które są obecnie propagowane na szeroką skalę.

Podsumowując, posiadanie robota mopującego to rozwiązanie idealne dla każdego, kto ceni sobie wygodę, oszczędność czasu i skuteczność w czyszczeniu podłóg. To inwestycja, która szybko się zwróci i to nie tylko w postaci idealnie czystych podłóg.

Sprawdź także: