Wentylatory, termowentylatory i oczyszczacze powietrza

Wentylatory chłodzące


W tej kategorii znajdziesz zarówno wentylatory, jak i ogrzewacze i oczyszczacze powietrza marki Djive.


Wentylatory marki Djive posiadają także funkcję oczyszczania powietrza z wykorzystaniem filtrów HEPA H13 i H14. Możesz więc skutecznie ochłodzić, jak i oczyścić powietrze w Twoim pomieszczeniu za pomocą jednego urządzenia. Marka Djive stawia na nowoczesny i minimalistyczny design, dzięki czemu urządzenia te będą pasowały do każdego mieszkania.

Model Djive Arc Heater dodatkowo także ogrzeje Twoje mieszkanie w chłodniejsze dni. To sprzęt 3 w 1 szczególnie uwielbiany przez alergików, ponieważ wyposażony został w filtr HEPA H13. Oznacza to, że przechwycone zostaje aż 99,95% cząsteczek do 0,3 µm. To standard wykorzystywany w szpitalach, laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym.

Standardowa filtracja jest uzupełniona o lampę emitującą światło UV-C, która dodatkowo wspomaga działanie filtrów i likwiduje drobnoustroje w przepływającym powietrzu.

Wentylatory i oczyszczacze powietrza Djive pomimo skomplikowanego systemu nie zużywają wiele energii elektrycznej i z powodzeniem można je stosować nie tylko w mieszkaniach, lecz również w biurach, przychodniach, czy szkołach i przedszkolach.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry