Wentylatory, termowentylatory i oczyszczacze powietrza

Wentylatory kolumnowe 


W tej kategorii znajdziesz zarówno wentylatory, jak i ogrzewacze i oczyszczacze powietrza marki Djive.  Wentylatory marki Djive posiadają także funkcję oczyszczania powietrza z wykorzystaniem filtrów HEPA H13 i H14. Możesz więc skutecznie ochłodzić, jak i oczyścić powietrze w Twoim pomieszczeniu za pomocą jednego urządzenia. Marka Djive stawia na nowoczesny i minimalistyczny design, dzięki czemu urządzenia te będą pasowały do każdego mieszkania.

Model Djive Arc Heater dodatkowo także ogrzeje Twoje mieszkanie w chłodniejsze dni. To sprzęt 3 w 1 szczególnie uwielbiany przez alergików, ponieważ wyposażony został w filtr HEPA H13. Oznacza to, że przechwycone zostaje aż 99,95% cząsteczek do 0,3 µm. To standard wykorzystywany w szpitalach, laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym. Standardowa filtracja jest uzupełniona o lampę emitującą światło UV-C, która dodatkowo wspomaga działanie filtrów i likwiduje drobnoustroje w przepływającym powietrzu.

Wentylatory i oczyszczacze powietrza Djive pomimo skomplikowanego systemu nie zużywają wiele energii elektrycznej i z powodzeniem można je stosować nie tylko w mieszkaniach, lecz również w biurach, przychodniach, czy szkołach i przedszkolach.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

599,00 zł 799,00 zł

599,00 zł 799,00 zł

999,00 zł

Wentylatory powietrza to przydatne urządzenia, które sprawdzą się zarówno w domu jak i w biurze. Nowoczesny wentylator kolumnowy umożliwia chłodzenie, ogrzewanie, a także oczyszczanie powietrza. Urządzenia te posiadają również wiele funkcji, które ułatwiają użytkowanie takie jak głosowe sterowanie, czy możliwość sterowania za pomocą aplikacji lub pilota. W naszej ofercie posiadamy wentylatory powietrza marki Djive, które cechują się wysoką jakością wykonania i wykorzystaniem nowoczesnych technologii w procesie oczyszczania powietrza. 


Wentylatory oczyszczacze powietrza

Wentylatory oczyszczające powietrze mogą przyczynić się do poprawy jakości powietrza w Twoim domu, jednocześnie zapewniając przyjemny chłód latem i ciepło zimą. Wentylatory oczyszczacze powietrza zapewniają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, pomagając usunąć z niego kurz i inne cząsteczki, które wyłapywane są przez inteligentny system filtracji. Zastosowanie wysokiej jakości filtrów jest szczególnie korzystne dla alergików, a także przydaje się jeśli w domu przebywają zwierzęta domowe. Jeśli zależy ci na zapewnieniu czystego i świeżego powietrza w Twoim domu, wybierz wentylator do oczyszczania powietrza marki Djive. Urządzenia te charakteryzują się nowoczesnym designem, prostotą obsługi, a także wielofunkcyjnością, ponieważ posiadają opcję chłodzenia, ocieplania i oczyszczania powietrza. Dodatkową zaletą wentylatorów powietrza Djive jest wspomaganie systemu filtracji przez lampę UV, co dodatkowo daje gwarancję czystego powietrza w każdym pomieszczeniu. 


Wentylator kolumnowy


Wentylatory kolumnowe różnią się budową od tradycyjnych wentylatorów powietrza. Zazwyczaj są wysokie i smukłe, mają cylindryczny korpus i długie, wąskie łopatki. Większość modeli wentylatorów kolumnowych charakteryzuje się dużą wydajnością i małym poziomem zużycia energii elektrycznej, co czyni je idealnymi do cyrkulacji powietrza w większych pomieszczeniach. Wentylator kolumnowy cechuje się również cichością pracy, co czyni go dobrym wyborem do sypialni lub pokoju dziecka. Ze względu na swój kształt, zajmuje on niewiele miejsca, przez co można go umieścić w rogu pokoju lub ścianie. Kolumnowe wentylatory powietrza dostępne w naszej ofercie wyróżniają się nowoczesnym designem, wielofunkcyjnością i wykorzystaniem najnowszych technologii do oczyszczania powietrza. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.