PURON – potężny duet w walce z kurzem!

Odkurzacze PURON

Odkurzacze polskiej marki PURON to najwyższej jakości roboty sprzątające i odkurzacze pionowe bezprzewodowe zaprojektowane tak, aby umożliwić utrzymywanie idealnej czystości podłóg w Twoim domu. Nowoczesna technologia oraz rozmaitość funkcji sprawią, że sprzątanie stanie się szybkie, skuteczne i przyjemne. W naszej ofercie znajduje się zarówno niezwykle lekki PURON PU30 odkurzacz pionowy jak i robot sprzątający PURON PR10, dlatego bez problemu dobierzesz urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Oprócz tego posiadamy również szeroką gamę akcesoriów dedykowanych do urządzeń marki PURON, takich jak: filtry HEPA, czy komplet szczotek bocznych.


Laserowy robot PR10
 odkurzy Twoje mieszkanie, wymyje podłogę, a wbudowana lampa UV zwalczy drobnoustroje, podczas gdy Ty oddasz się relaksowi. Laser do skanowania przestrzeni oraz zaawansowana aplikacja to narzędzia, dzięki którym robot nie ominie żadnej powierzchni, a jeśli chcesz – odkurzy ją wielokrotnie.


Ultralekki odkurzacz pionowy PU20 z potężną siłą ssącą rozprawi się z zanieczyszczeniami ukrytymi w trudno dostępnych miejscach – wyposażony jest w tyle ssawek, że z pewnością sobie poradzi. Odkurzy tapicerkę zarówno w domu, jak i w samochodzie i będzie zawsze w zasięgu, kiedy rozsypiesz cukier. Zawieś PU20 na dołączonym haku i miej go zawsze pod ręką.

Tutaj znajdziesz niezbędne akcesoria do robota i odkurzacza PURON

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

2 499,00 zł

1 599,00 zł

1 799,00 zł

1 749,00 zł

1 699,00 zł

999,00 zł 1 299,00 zł

999,00 zł 1 199,00 zł

1 299,00 zł 1 399,00 zł

PURON Skuteczne sprzątanie z odkurzaczami pionowymi 

 

PURON to polska marka oferująca zaawansowane technologicznie odkurzacze i roboty sprzątające przeznaczone do użytku domowego. Wieloletnie doświadczenia w branży daje gwarancję najnowocześniejszych i praktycznych rozwiązań. Flagowym modelem tej marki jest odkurzacz bezprzewodowy PURON PU30 FLEX MOP. To ultralekkie odkurzacz pionowy 2 w 1. Możesz nim odkurzać zarówno podłogi twarde/dywany, jak i tapicerki w samochodzie, meble, szuflady, półki. PU30 wyposażony jest w bardzo bogaty zestaw akcesoriów, w tym rurę flex, dzięki której bez schylania odkurzysz przestrzenie pod meblami. Nie zabrakło również mopa, klasycznych ssawek szczelinowych, turboszczotek, itp. Dzięki potężnej baterii czas pracy odkurzacza pionowego PURON PU30 wynosi aż 96 minut (w opcji FLEX MOP PRO, z dwiema bateriami)!

Lekki, skuteczny, zawsze pod ręką.

 

Robot sprzątający PURON 3w1 – odkurzacz, mop i lampa UV w jednym urządzeniu

W asortymencie marki PURON nie zabrakło również robota sprzątającego z mopem i laserem UV. Jest to funkcjonalny robot sprzątający 3w1 posiadające opcje odkurzania, mopowania oraz zwalczania bakterii. Odkurzacz automatyczny wyposażony został w moduł WiFi, dzięki któremu możesz spersonalizować jego pracę, tj.: ustalić pomieszczenia, w których robot ma odkurzać lub, do których nie powinien wjeżdżać. Ustal harmonogram pracy urządzenia i ciesz się wolnym czasem. PURON PR10 skutecznie odkurzy, wymopuje Twoje podłogi, jednocześnie zwalczając drobnoustroje za pomocą lampy UV bez Twojej ingerencji. 

PURON PR12 PRO robot sprzątający ze stacją opróżniającą
 automatycznie opróżnia zbiornik na kurz do stacji dokującej po zakończeniu cyklu sprzątania, co znacząco redukuje częstotliwość interakcji użytkownika z urządzeniem i pozwala na utrzymanie czystości bez stałego nadzoru.

 

Urządzenia PURON to najlepszy sposób na walkę z kurzem w Twoim domu. 

 

PURON odkurzacz - gwarancja najwyższej jakości

 

Odkurzacze PURON odznaczają się dużą wydajnością pracy oraz najwyższą jakością wykonania. Stworzone z myślą o ułatwieniu codziennego sprzątania wyposażone są w rozwiązania, które ułatwią utrzymanie porządku w Twoim domu. Zarówno robot sprzątający PURON jak i PURON odkurzacz pionowy bez problemu poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Ponadto pomogą zadbać o zdrowie całej rodziny. Zaawansowany system filtracji skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, co jest szczególnie ważne w przypadku alergików i małych dzieci. Wszystkie urządzenia PURON mają solidną konstrukcję i wykonane są z wytrzymałych materiałów. Daje to gwarancję długiego i bezawaryjnego użytkowania. Odkurzacze PURON są stworzone dla osób ceniących sobie swobodę i komfort sprzątania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.