Roboty PURON

Roboty sprzątające PURON

Robot sprzątający PURON to wszechstronne urządzenie, które pomoże zadbać o czystość i porządek w Twoim domu. Wyposażony w wiele szczotek i mocny system zasysania, PURON poradzi sobie z wieloma zadaniami. Zaawansowana technologia 3w1 gwarantuje kompleksowe sprzątanie podłóg, od odkurzania dywanów i parkietów, po mopowanie. Opcja zdalnego sterowania sprawia, że możesz nadzorować pracę odkurzacza nie tylko z domu, ale także z dowolnego miejsca na świecie. Robot automatyczny PURON to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, wygodę i porządek.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

2 499,00 zł

1 699,00 zł

Robot sprzątający PURON

Marka PURON to marka odkurzaczy oferujących najnowocześniejsze urządzenia. Odkurzacze PURON to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności, dzięki czemu sprzątanie w domu nigdy nie było prostsze. Flagowym modelem tej marki jest robot sprzątający PURON PR10, który w wydajności sprzątania oraz szerokim wyborem opcji dorównuje najdroższym modelom na rynku. 

Robot sprzątający PURON PR10 - gwarancja najwyższej jakości

Robot sprzątający PURON PR10 to urządzenie, które sprawi, że w Twoim domu zagości spokój i porządek. Ten innowacyjny robot sprzątający łączy w sobie 3 technologie — odkurza, mopuje, a także zwalcza bakterie. Robot sprzątający PURON odznacza się dużą siłą ssącą oraz obecnością turbo szczotki, dzięki czemu sprawdzi się na każdym rodzaju podłoża. Kompaktowe rozmiary odkurzacza umożliwiają, bezproblemowe dostanie się nawet w trudno dostępne miejsca. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii robot sam ustala trasę, sprząta wszystkie dostępne przestrzenie oraz samodzielnie wraca do stacji ładującej. Dodatkowo w aplikacji możemy spersonalizować tryby i miejsca pracy.

PURON PR10 - komfort sprzątania

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii nawigacyjnych gwarantuje dokładne sprzątanie w całym domu. Proces mapowania pomieszczeń trwa zaledwie kilka sekund, a aplikacja daje nam możliwość ustawiania wirtualnych ścian, przestrzeni wykluczonych ze sprzątania, harmonogramu pracy, czy obszaru wymagającego czyszczenia. Precyzyjna mapa sprawia, że nawet jeśli odkurzacz ulegnie rozładowaniu, po naładowaniu baterii automatycznie wróci na miejsce, w którym przerwał sprzątanie. Zaawansowany zestaw czujników powoduje, że PURON PR10 to robot omijający przeszkody. Robot nie poobija Twoich mebli oraz nie spadnie ze schodów. Kolejną zaletą jest prosta w obsłudze aplikacja w języku polskim. Umożliwia zdalne nadzorowanie pracy odkurzacza, a także regulację siły ssącej. Robot sprzątający PR10 jest również idealny dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ gwarantuje cichą i bezproblemową pracę.  

Robot sprzątający z lampą UV


Jedną z ważniejszych opcji odkurzacza PURON jest możliwość zwalczania drobnoustrojów. Robot sprzątający z lampą UV gwarantuje neutralizację większości bakterii i wirusów, które dostają się do Twojego domu. Jest to szczególnie przydatna funkcja jeśli w Twoim domu mieszkają małe dzieci, alergicy lub zwierzęta, które mogą przynosić z dworu różnego rodzaju drobnoustroje chorobotwórcze. Robot sprzątający PURON PR10 to wielofunkcyjne urządzenie, które zagwarantuje porządek i czystość w domu, a także zadba o zdrowie całej rodziny.

Odkurzacz automatyczny PURON - Twój pomocnik w sprzątaniu 

Odkurzacz zbierze kurz i umyje podłogi, gdy Ciebie nie ma w domu. Po Twoim powrocie, zastaniesz porządek i lśniącą podłogę, bez najmniejszych zanieczyszczeń. Wiele obowiązków sprawia, że nie masz czasu zająć się sprzątaniem samodzielnie? Ustaw odkurzacz PURON przed wyjściem do pracy, a w dwie godziny poradzi sobie z bałaganem. Po zakończonej pracy powróci do stacji ładującej i będzie gotowy na kolejne użycie. 

Wieczorem spodziewasz się gości, a przez brak czasu nie możesz posprzątać domu przed ich przyjściem? W awaryjnych sytuacjach robot Puron pomoże Ci w porządkach. Możesz także przyśpieszyć sprzątanie – robot zajmie się odkurzaniem i myciem podłóg, a Ty wyczyścisz pozostałe części mieszkania. 

Robot sprzątający PURON z funkcją mycia podłóg 

Po zainstalowaniu zbiornika z mopem, PURON PR10 zaczyna poruszać się po pomieszczeniu, zmywając brud i plamy z powierzchni podłogi. Dzięki specjalnemu systemowi zamontowanemu na spodzie robota, PURON PR10 rozpyla wodę z detergentem na podłogę, a następnie wyciera ją za pomocą mopa. 

Po mopowaniu roboty sprzątające PURON nie pozostawiają smug, a podczas ich postoju woda nie kapie z wnętrza urządzenia. Z łatwością wyregulujesz stopień namoczenia mopa – ta funkcja sprawdzi się, gdy chcesz jedynie delikatnie przetrzeć podłogę. 

Ruchy robotów PURON podczas mopowania przypominają te wykonywane przy korzystaniu z ręcznego mopa. Urządzenie najeżdża na zabrudzenia dwukrotnie – jeśli jakikolwiek brud pozostanie na podłodze, zostanie usunięty przy drugim podejściu. 

Robot sprzątający PURON ze stacją opróżniającą

Roboty z stacją opróżniającą to nowoczesne urządzenia sprzątające, które automatycznie opróżniają zebrany brud i kurz do dedykowanej stacji bazowej, znacząco ograniczając potrzebę interwencji użytkownika. Dzięki temu rozwiązaniu, roboty mogą pracować dłużej i efektywniej, zapewniając wyższy poziom czystości z minimalnym wysiłkiem. Takim robotem z naszej oferty jest PURON PR12 PRO z mopem i lampą UV.

PURON robot sprzątający 

Idealny wybór dla tych, którzy chcą zautomatyzować swoje codzienne czynności sprzątające. Ten inteligentny robot dostarcza nie tylko wydajne czyszczenie, ale także zapewnia niesamowitą wygodę, oszczędzając czas i energię.

Jednym z najważniejszych atutów PURON PR10 jest jego zdolność do sprzątania zarówno twardych powierzchni, jak i dywanów czy wykładzin. Dzięki innowacyjnej technologii czyszczenia, robot skutecznie zbiera brud, pył i sierść, a także rozpoznaje przeszkody i unika kolizji z meblami.

PURON PR10 wyposażony jest w system nawigacji i mapowania, który umożliwia mu skanowanie pomieszczenia i zapamiętywanie jego kształtu i rozmiaru. Dzięki temu robot sprzątający wie, gdzie był i gdzie jeszcze musi posprzątać. Co więcej, za pomocą aplikacji mobilnej, użytkownik może zaplanować harmonogram sprzątania, ustawić preferowane strefy czyszczenia i kontrolować urządzenie z dowolnego miejsca.

Robot odkurzacz nie tylko działa wydajnie, ale także cicho, co umożliwia jego użytkowanie w dowolnym momencie dnia, bez obawy o zakłócanie spokoju domowników.

Kup odkurzacz automatyczny PURON do małych i dużych mieszkań o powierzchni nawet 200 m2. Zyskaj nawet 2-letnią gwarancję i szybką realizację swojego zamówienia. Robot sprzątający PURON zostanie wysłany w ciągu 24 godzin. Z każdym zamówieniem powyżej 50 zł nasi klienci zyskują darmową dostawę, dlatego kupując PURON, wyślemy go do Ciebie zupełnie za darmo!