Roboty PURON

Odkurzacz automatyczny PURON

Robot sprzątający PURON to wszechstronne urządzenie, które pomoże zadbać o czystość i porządek w Twoim domu. Wyposażony w wiele szczotek i mocny system zasysania, PURON poradzi sobie z wieloma zadaniami. Zaawansowana technologia 3w1 gwarantuje kompleksowe sprzątanie podłóg, od odkurzania dywanów i parkietów, po mopowanie. Opcja zdalnego sterowania sprawia, że możesz nadzorować pracę odkurzacza nie tylko z domu, ale także z dowolnego miejsca na świecie. Robot automatyczny PURON to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, wygodę i porządek.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Robot sprzątający PURON

Marka PURON to marka odkurzaczy oferujących najnowocześniejsze urządzenia. Odkurzacze PURON to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności, dzięki czemu sprzątanie w domu nigdy nie było prostsze. Flagowym modelem tej marki jest robot sprzątający PURON PR10, który w wydajności sprzątania oraz szerokim wyborem opcji dorównuje najdroższym modelom na rynku. 

Robot sprzątający PURON PR10 - gwarancja najwyższej jakości


Robot sprzątający PURON PR10 to urządzenie, które sprawi, że w Twoim domu zagości spokój i porządek. Ten innowacyjny robot sprzątający łączy w sobie 3 technologie — odkurza, mopuje, a także zwalcza bakterie. Robot sprzątający PURON odznacza się dużą siłą ssącą oraz obecnością turbo szczotki, dzięki czemu sprawdzi się na każdym rodzaju podłoża. Kompaktowe rozmiary odkurzacza umożliwiają, bezproblemowe dostanie się nawet w trudno dostępne miejsca. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii robot sam ustala trasę, sprząta wszystkie dostępne przestrzenie oraz samodzielnie wraca do stacji ładującej. Dodatkowo w aplikacji możemy spersonalizować tryby i miejsca pracy.

PURON PR10 - komfort sprzątania

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii nawigacyjnych gwarantuje dokładne sprzątanie w całym domu. Proces mapowania pomieszczeń trwa zaledwie kilka sekund, a aplikacja daje nam możliwość ustawiania wirtualnych ścian, przestrzeni wykluczonych ze sprzątania, harmonogramu pracy, czy obszaru wymagającego czyszczenia. Precyzyjna mapa sprawia, że nawet jeśli odkurzacz ulegnie rozładowaniu, po naładowaniu baterii automatycznie wróci na miejsce, w którym przerwał sprzątanie. Zaawansowany zestaw czujników powoduje, że PURON PR10 to robot omijający przeszkody. Robot nie poobija Twoich mebli oraz nie spadnie ze schodów. Kolejną zaletą jest prosta w obsłudze aplikacja w języku polskim. Umożliwia zdalne nadzorowanie pracy odkurzacza, a także regulację siły ssącej. Robot sprzątający PR10 jest również idealny dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ gwarantuje cichą i bezproblemową pracę.  

Robot sprzątający z lampą UV


Jedną z ważniejszych opcji odkurzacza PURON jest możliwość zwalczania drobnoustrojów. Robot sprzątający z lampą UV gwarantuje neutralizację większości bakterii i wirusów, które dostają się do Twojego domu. Jest to szczególnie przydatna funkcja jeśli w Twoim domu mieszkają małe dzieci, alergicy lub zwierzęta, które mogą przynosić z dworu różnego rodzaju drobnoustroje chorobotwórcze. Robot sprzątający PURON PR10 to wielofunkcyjne urządzenie, które zagwarantuje porządek i czystość w domu, a także zadba o zdrowie całej rodziny.