Roboty z laserem

Roboty sprzątające z laserem

Funkcjonalny robot sprzątający z laserem to taki, który skutecznie i bezpiecznie odkurzy i zmyje podłogę, bez większej ingerencji człowieka. W zabieganych czasach nikt nie ma czasu na codzienne sprzątanie podłóg, w odpowiedzi na tę potrzebą przychodzi robot sprzątający z laserem

Jak działa robot sprzątający z laserem?

Wykorzystana wysoka technologia skanowania 360°, zapewnia dokładne mapowanie. Laser mapuje pomieszczenia w 3-4 sekundy, dzieląc przestrzeń na pokoje, by zapewnić najbardziej wydajną ścieżkę sprzątania, pokrywając każdy centymetr, omijając meble, przedmioty leżące na podłodze, czy miejsca, które zostały wykluczone ze sprzątania. Poprzez swoje off roadowe kółka, bez problemu sprząta dywany. Jest niski, dzięki czemu skutecznie wyczyści podłogi pod meblami.

Robota można zaprogramować, by odkurzył lub zmył podłogi pod naszą nieobecność w domu, dzięki czemu po pracy możemy wrócić do czystej przestrzeni, nie martwiąc się o sprzątanie. Roboty z laserem prezentują przyszłość robotów odkurzających. Ich inteligentna nawigacja laserowa, która pozwala na pracę w całkowitej ciemności i dokładność, zapewnia wydajne sprzątanie. Jeśli jego baterie rozładują się podczas czyszczenia, robot sam wróci do stacji dokującej, naładuje się i wznowi pracę tam, gdzie ją przerwał. To właśnie te cechy sprawiają, że to niezwykle wygodne i praktyczne urządzenie.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

2 499,00 zł

1 699,00 zł

2 299,00 zł

2 599,00 zł

3 499,00 zł

1 699,00 zł

Jak długo robot pracuje?

Dzięki zoptymalizowanej technologii zużycia energii i wbudowanej dużej mocy baterii automatyczny robot laserowy może pracować 120 minut ciągiem na jednym pełnym naładowaniu, oraz wyczyścić powierzchnię 200m2.

Jak dobry jest robot z laserem?

Automatyczny odkurzacz laserowy to najnowsza technologia i przyszłość sprzątania. Robot sprzątający z laserem zapewnia wysoką dokładność sprzątania, idealnie odkurza kąty, wyposażony w wiele czujników, omija przedmioty stojące mu na drodze, nie spada ze schodów. Nawigacja laserowa pozwala mu na zbudowanie dokładnej mapy domu w czasie rzeczywistym, z możliwością wyznaczenia miejsca wykluczonego ze sprzątania. Jego dużą zaletą jest cicha praca, która nie przeszkadza domownikom w odpoczywaniu. Posiada duży zbiornik na zanieczyszczenia i mopowania. Robot z laserem i dodatkowo funkcją automatycznego opróżniania, taki jak PURON PR12 PRO, porusza się niezależnie po mieszkaniu, usuwając pył, włosy i inne zabrudzenia z różnorodnych powierzchni, włączając w to dywany i podłogi.

W niektórych dostępnych modelach robotów z laserem jest  wbudowana
lampa UV, która  zwalcza drobnoustroje. Aplikacja i komunikaty w większości modeli dostępnych w naszym sklepie jest w języku polskim. Posiada wszystko, by wyręczyć Cię ze żmudnych obowiązków. 

Czym jest mapowanie?

Mapowanie to funkcja, która umożliwia robotom laserowym na tworzenie precyzyjnej mapy (układu) Twojego domu. Mapy służą do tworzenia najskuteczniejszych ścieżek do sprzątania. Robot sprzątający z laserem wie, co zostało już wyczyszczone i gdzie należy jeszcze posprzątać.

Robot sprzątający z laserem jest niesamowicie inteligentny. Nawigacja laserowa, czujnikami, funkcją powrotu do miejsca, gdzie robot przerwał pracę, dużą siłą ssania, funkcją mycia podłóg, i powrotu do stacji ładowania to same zalety w jednym małym urządzeniu. Bez wysiłku możesz cieszyć się czystymi podłogami.