Roboty ILIFE

Roboty z zaawansowanym systemem mapowania 


Zastanawiasz się nad robotem sprzątającym podłogi? Świetnie trafiłeś, gdyż roboty ILIFE znacznie podniosą komfort Twojego życia, a Ty będziesz mieć więcej wolnego czasu dla siebie i bliskich. Roboty ILIFE z kamerą posiadają bardzo dokładny system mapowania, dzięki czemu zapozna się z powierzchnią mieszkania, rozpozna bez problemu przeszkody na drodze. Nie musisz się martwić o to, że zarysuje lub zniszczy Twoje meble, gdyż posiada bardzo wrażliwe sensory wykrywające krawędzie. Roboty ILIFE w zależności od modelu posiadają także funkcję mopowania podłogi. W większości modelach robotem bez problemu można sterować za pomocą aplikacji oraz ustawić harmonogram sprzątania na każdy dzień. Są one bardzo ciche, posiadają spore pojemniki na odpady. Dzięki temu, że są niskie,  bez problemu zmieszczą się pod większość mebli, docierając do trudnych zakamarków. Każdy robot posiada bardzo dobry system czyszczenia, dzięki czemu dokładnie zbierze wszelkie włosy, sierść, kurz i okruchy. Roboty z funkcją mopowania równomiernie rozprowadzają płyn i wodę do mycia, zapewniając czystość w każdym miejscu.

Roboty sprzątające ILIFE są wyposażone w najnowsze technologie, dzięki którym możesz cieszyć się najwyższą jakością czyszczenia - niezależnie od rodzaju powierzchni w Twoim domu czy mieszkaniu. W urządzeniach zastosowano możliwość regulacji siły ssącej, co pozwoli Ci dokładnie odkurzyć nie tylko panele podłogowe, parkiet czy płytki, ale nawet wykładziny i dywany. Roboty ILIFE to synonim wielofunkcyjności, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Robot ILIFE to inteligentny sprzęt sprzątający, który posiada funkcję automatycznego powrotu do stacji ładującej. Po skończonej pracy lub rozładowaniu akumulatora wraca do bazy, dzięki czemu błyskawicznie jest gotowy do ponownego użycia. 


Postaw na robot sprzątający ILIFE i ciesz się najwyższą jakością sprzątania. Zaufaj inteligentnej technologii i-Voice. Urządzenie głosowo informuje Cię o tym co robi. Dzięki systemowi i-Dropping równomiernie rozprowadzi płyn i nie zaleje podłogi. Nie bez znaczenia pozostaje to, że ILIFE robot sprzątający pracuje bardzo cicho - poniżej 59 dB. Oddaj się błogiemu relaksowi, a urządzenie zadba o czystość w Twoim domu.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

549,00 zł