Roboty ZACO

Roboty sprzątające ZACO


Roboty ZACO to idealny sprzęt dla ceniących wygodę i komfort użytkowania. Samojezdne odkurzacze oszczędzają czas i pomagają w codziennym życiu. Są doskonałe dla posiadaczy zwierząt, a także tam, gdzie mieszkają dzieci. Częstotliwość sprzątania jest wówczas z pewnością większa, a dzięki robotowi zyskamy wolny czas i czystość w każdym pomieszczeniu. Automatyczne odkurzacze ZACO sprzątają zarówno powierzchnie płaskie jak i wykładziny czy dywany. Sprawdzają się w przypadku sprzątania różnych pomieszczeń, takich jak: pokoje, sypialnie, łazienki oraz kuchnie.

Roboty sprzątające ZACO – wybierz model idealny dla siebie!

Roboty ZACO występują w różnych wersjach. Można wybrać opcję podstawową, a także bardziej rozbudowaną, wyposażaną w wibrującego mopa czy kamerę bądź sterowane za pomocą aplikacji. Samojezdne odkurzacze ZACO to niezwykle przydatne urządzenie w każdym domu czy mieszkaniu. Są bardzo łatwe w obsłudze i sterowane za pomocą pilota. Roboty ZACO są niskie, z łatwością zmieszczą się pod większością mebli i dotrą do wielu zakamarków. To niezwykłe ułatwienie w codziennym dbaniu o porządek w domu.


Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

2 299,00 zł

3 499,00 zł

2 599,00 zł

1 699,00 zł

1 499,00 zł 1 799,00 zł

1 299,00 zł 1 499,00 zł

1 299,00 zł

Roboty ZACO – odkurzanie i mopowanie nigdy nie było prostsze

Roboty ZACO łączą w sobie funkcje odkurzania i mopowania, dzięki czemu w sposób kompleksowy dbają o czystość podłóg. Charakteryzuje je duża moc ssania i szeroki wlot bez szczotki obrotowej, co ułatwia urządzeniom zbieranie zarówno drobnych, jak i większych zanieczyszczeń. Po zamontowaniu mopa robot ZACO rozpocznie czyszczenie podłóg na mokro. Opcją, którą wyjątkowo cenią sobie klienci, jest możliwość włączenia wstępnego odkurzania przed mopowaniem. Dzięki temu podłogi dosłownie lśnią czystością. Roboty ZACO wyposażone są w system i-Dropping, który równomiernie rozprowadza detergent i zapobiega rozlewaniu się wody, w czasie gdy urządzenie stoi. Użytkownik ma również możliwość ustawienia intensywności przepływu wody, co można zrobić z poziomu aplikacji. W efekcie robot ZACO dostosuje stopień wilgotności mopa do potrzeb danego pomieszczenia czy też stopnia zabrudzenia podłogi. Roboty ZACO mają aż 4 tryby czyszczenia. Doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń wzdłuż krawędzi oraz punktowych. Praca urządzenia może odbywać się zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem np. gdy nikogo nie ma w domu.