Roboty z kamerą

Roboty sprzątające z kamerą


Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że w natłoku codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych zostaje bardzo mała ilość czasu tylko dla siebie. Utrzymanie domu w porządku to spore wyzwanie - na szczęście są nowoczesne urządzenia, które z przyjemnością Cię w tym wyręczą, a Ty będziesz wracać do domu i czystego mieszkania. Roboty z kamerą to świetne rozwiązanie dla wszystkich, gdyż są bardzo ciche, a Ty możesz je ustawić na daną godzinę sprzątania i cieszyć się wolnością. Roboty z kamerą  charakteryzują się możliwością, która skanuje układ pomieszczeń, nie wraca kilka razy w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją zakończył przed powrotem na bazę. Jest to urządzenie bardzo ciche, inteligentne i z pewnością zmieni Twoje życie na lepsze. Są one wykonane z bardzo solidnych materiałów, więc możesz mieć pewność, że posłużą bardzo długo. W ofercie są roboty z kamerą, które oprócz funkcji odkurzania posiadają także możliwość mopowania pomieszczeń. Posiadają dwie wymienne szczotki centralne – turboszczotka do dywanów i gumowa szczotka do parkietów i paneli.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

1 299,00 zł 1 799,00 zł

1 299,00 zł 1 499,00 zł

549,00 zł

1 299,00 zł

Masz dość sprzątania domu? Martwisz się, że wirusy rozprzestrzeniają się wszędzie? Czy chcesz takiej jakości życia, jaką obiecywały filmy science fiction? Cóż, dzisiaj jest ten dzień, przyszłość nadeszła, a wszystkie twoje bóle i zmartwienia znikną dzięki temu zupełnie nowemu robotowi autonomicznemu.

Pył, kurz, wyczyszczenie tego wszystkiego jest dosłownie niemożliwe. Nikt nie ma na to czasu, ale jest na to rozwiązanie. Inteligentne roboty autonomiczne coraz częściej stają się częścią naszego codziennego życia. Mają zdolność do interakcji z otoczeniem i podejmowania decyzji na podstawie kamer i mapowania pomieszczeń. Dzięki temu mogą wykonywać zadania, kiedy Ty odpoczywasz.

Co dokładnie robią kamery w odkurzaczu?   

Kamery w zasadzie pozwalają robotowi „widzieć”. Nowe roboty sprzątające wykorzystują swoją zdolność widzenia do lepszego sprzątania. Systemy nawigacji z kamerą pomaga robotom odkurzającym w tworzeniu lepszej mapy Twojego domu. 

Robot zdalnie sterowany z kamerą może ją używać na kilka sposobów. W niektórych kamera stale zbiera dane podczas czyszczenia, inne stosują podejście migawkowe, mapując obszar, a następnie przechowując obraz w swojej pamięci. Jedno ma jednak przewagę nad drugim. Zaletą ciągłego gromadzenia danych przez kamerę jest to, że możesz przesuwać meble, odłożyć torbę lub pozwalać zwierzętom na chodzenie po domu. Kamery skutecznie mapują meble, lub miejsca „niedozwolone” do odkurzania, dzięki czemu nawigacja jest inteligentniejsza, a sprzątanie skuteczniejsze.

Odkurzacz autonomiczny z kamerą oferuje najbardziej zaawansowane technologie tworzenia ścieżek, wirtualnej ściany, informowania użytkownika o tym co robi, umożliwia ustawienia harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia, odkurzanie i mopowanie i wiele innych funkcji.

Tak więc przyszłość w końcu nadeszła. Robot sprzątający z kamerą to jedyny prawdziwy sposób na utrzymanie domu w czystości.

Posiadasz ciemne elementy w swoim mieszkaniu? Robot PURON PR12 PRO ze stacją opróżniającą odkurza wszelkie czarne powierzchnie: dywany, płytki, gres i schody.

Robot sprzątający z kamerą na aplikację  

Roboty z kamerą czyszczą podłogi za pomocą mopów wibrujących. Dokładnie usuwają zabrudzenia dzięki funkcjom odkurzania mopowania.

Wyznacz obszar do posprzątania i ustal jego harmonogram wprost ze swojego telefonu – w tym celu skorzystaj z zaawansowanej aplikacji. Zaprogramuj odkurzacz tak, aby sprzątał pod Twoją nieobecność. Wracając z pracy lub z wakacji, zastaniesz czysty dom z odkurzoną i umytą podłogą!

Po jednokrotnym ładowaniu robot z kamerą umyje aż do 60m2 – mocy wystarczy na szybkie posprzątanie mniejszego mieszkania, bez konieczności doładowania.

Robot z kamerą z funkcją suszenia podłogi

Odkurzacz z kamerą czyści podłogi 4-stopniowo. Ostatnim etapem jest osuszanie podłóg – pamiętaj, że nigdy nie pozostawi ich mokrych. Po zakończeniu sprzątania możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu, bez długiego czekania na wyschnięcie podłogi, co niestety ma miejsce w przypadku zwykłego mopa.

Każdy odkurzacz automatyczny z kamer wyróżnia się cichą pracą i dużą siłą ssącą. Spersonalizuj jego ustawienia i rozpocznij sprzątanie!