Płyn do dezynfekcji antywirusowy, antybakteryjny

Płyn do dezynfekcji to podstawowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich czy salonów tatuażu. W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego jest niezastąpiony nie tylko w miejscu pracy, ale dosłownie wszędzie. Musi być w domu, sklepie, aucie i ogrodzie.

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości płyn do dezynfekcji, Septa Sine CID 1 o pojemności 0,5 litra, który skutecznie zwalcza z powierzchni skóry wszelkie bakterie i wirusy, w tym groźny dla życia Koronawirus SARS Cov-2, wywołujący chorobę COVID-19. Ponadto jest bardzo efektywnym środkiem odkażającym na inne choroby, takie jak BVDV - wirusowa biegunka, norowirus, rotawirus, grypa A, zapalenie wątroby typu B, HIV i gronkowiec złocisty. To znakomity antybakteryjny i antywirusowy preparat o wygodnej aplikacji w sprayu, który ma działanie eliminujące zarazki ze skóry rąk, a także innych powierzchni, których dotykanie może być niebezpieczne dla zdrowia. Działa błyskawicznie.

Oferowany płyn skutecznie wyróżnia się na rynku środków do dezynfekcji, ponieważ ma bardzo szeroki zakres działania. Nie tylko dezynfekuje, ale zabija wirusy i bakterie, co potwierdziły badania Zakładu Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. W taki produkt zawsze warto zainwestować, gdyż zdrowie i życie jest bezcenne.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry