Promocyjne zestawy ZACO

Roboty sprzątające ZACO to bardzo efektywne i nowoczesne urządzenia, które dedykowane są wszystkim, którzy dbają o czystość i porządek w swoim domu lub mieszkaniu. Ich konstrukcja oparta jest na nowoczesnej technologii, dzięki czemu sprzątanie staje się łatwe, wygodne i przyjemne. Użytkownik takiego robota może zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na znacznie przyjemniejsze zajęcia.

Oferujemy różne modele takich urządzeń, które różnią się między sobą poziomem funkcjonalności i designem. Roboty sprzątające ZACO, które wyposażone są w żyroskop lub kamerę do skanowania przestrzeni idealnie wysprzątają każde miejsce, nawet trudno dostępne. W zależności od modelu posiadają różne parametry techniczne i różne poziomy zaawansowania. Wszystkie wyręczą w porządkach, zapewniając powierzchniom idealną czystość.

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i specjalnej aplikacji mobilnej pozwala na sterowanie robotem za pomocą smartfona lub tableta, dzięki czemu użytkowanie jest wygodne i komfortowe. Dodatkowa opcja monitorowania urządzenia w czasie pracy i zmiana trybu pracy stwarza wyjątkowo korzystne możliwości sterowania dla każdego użytkownika takiego sprzętu.
Dzięki dodatkowym akcesoriom robot sprzątający będzie w nienagannej kondycji, służąc efektywną pracą przez lata.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry