BLACK FRIDAY 2022

Black Friday z wdomu24

Black Friday to jeden z największych dni zakupowych w roku. Tego dnia sklepy oferują najlepsze promocje i zniżki na elektronikę, odzieży, zabawki i nie tylko.  Black Friday to również tłumy w sklepach i kolejki, które mogą być zniechęcające. Warto, więc skorzystać z promocji Black Friday w sklepach internetowych.

W naszym sklepie wdomu24.pl nie mogło zabraknąć takiej promocji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najlepszymi promocjami na Black Friday na odkurzacze i roboty sprzątające.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Black Friday — promocje na odkurzacze pionowe 


Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zakupem odkurzacza bezprzewodowego, to  Black Friday jest idealnym czasem. Tego dnia w naszym sklepie oferujemy atrakcyjne promocje na odkurzacze bezprzewodowe. Odkurzacze, które zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania: lekkie i łatwe w manewrowaniu, wyposażone w różne przystawki, które ułatwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc.
Black Friday — promocje na roboty sprzątające 

Promocje na roboty sprzątające, to nasza kolejna oferta na Black Friday. Te małe, zgrabne urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane, aby zająć się wszystkimi potrzebami w zakresie sprzątania podłóg, więc możesz po prostu usiąść i się zrelaksować. Co najlepsze, tego dnia są one dostępne w bezkonkurencyjnej cenie.


Black Friday — promocje na odkurzacze tradycyjne


Tradycyjne odkurzacze istnieją od wielu lat i nadal są popularnym wyborem dla osób szukających sposobu na sprzątanie swoich domów. Istnieje kilka powodów, dla których tradycyjne odkurzacze są dobrym wyborem, w tym ich zdolność do usuwania brudu i kurzu z dywanów i podłóg. Tradycyjne odkurzacze są również bardziej przystępne cenowo niż inne rodzaje odkurzaczy dostępne na rynku. A na Black Friday odkurzacze tradycyjne można je nabyć jeszcze taniej.