Roboty 2 w 1 odkurzające i myjące

Roboty sprzątające z funkcją mopowania


Robot z funkcją mopowania jest funkcjonalnym sprzętem, pozwalającym utrzymać czystość w domu. Wykorzystując go nie tracą Państwo czasu na doprowadzenie podłóg do porządku, ponieważ oprócz funkcji odkurzania dywanów i wykładzin, oferuje on także mopowanie powierzchni, pozostawiając ją gruntownie oczyszczoną. Robot sprzątający 2w1 to inteligentne urządzenie, które w zależności od modelu wyposażone jest w szereg przydatnych funkcji, takich jak czujniki ruchu, kamera skanująca układ pomieszczeń, system ustawiania harmonogramu na każdy dzień tygodnia, a także tryby pozwalające dostosować pracę urządzenia do indywidualnego zapotrzebowania oraz filtr HEPA, na który szczególną uwagę powinni zwrócić zwłaszcza alergicy. Innowacyjna technologia, zastosowana w przypadku funkcji mopowania, pozwala na dokładne wydzielenie odpowiedniej ilości płynu czyszczącego bez ryzyka zalania podłogi. Dzięki temu oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale i pieniądze, gdyż zużyta zostaje dokładnie taka część środka, jaka rzeczywiście jest konieczna. Ponadto inwestując w robot do sprzątania z funkcją mopowania pozbędą się Państwo na zawsze plączącego się kabla od odkurzacza i pożegnają uciążliwe przełączanie urządzenia z jednego gniazdka do drugiego, aby móc posprzątać całe mieszkanie, ponieważ robot 2w1 samodzielnie dotrze do wszystkich pomieszczeń, a po skończonej pracy sam powróci do stacji dokującej, celem naładowania. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy pilota albo aplikacji, dzięki czemu nie wstając z kanapy mogą Państwo dowolnie modyfikować zadania robota. 

Roboty do mycia podłóg 

Istotną cechą urządzeń obecnych w naszej ofercie są ich niewielkie rozmiary. Każdy robot odkurzacz jest maksymalnie płaski, by móc posprzątać także podłogę pod meblami. Robot myjący jest urządzeniem niezwykle cichym, niezakłócającym codziennych czynności, stanowiącym doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie czystość, a jednocześnie szanują swój wolny czas.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

1 999,00 zł 2 499,00 zł

1 699,00 zł

3 499,00 zł

2 599,00 zł

1 699,00 zł

1 299,00 zł 1 799,00 zł

1 299,00 zł

2 299,00 zł

2 099,00 zł

Robot sprzątający i myjący?

Nie ma to jak powrót do czystego, pachnącego domu. Ale kto ma czas, aby na co dzień utrzymywać swój dom w doskonałym stanie?

Z pomocą przychodzi robot sprzątający na sucho i mokro, wykonując tę pracę za Ciebie. Bez względu na to, czy szukasz robota odkurzającego, czy robota do mycia podłóg, z pewnością znajdziesz takiego, który idealnie spełni Twoje potrzeby.

Robot sprzątający podłogi na sucho i mokro

Jest to urządzenie elektroniczne przeznaczone do czyszczenia i odkurzania podłóg. Posiada kilka programów do wyboru, by z łatwością dostosować się do warunków panujących w domu i optymalizacji jego pracy. Niektóre roboty samosprzątające mają opcję automatycznego włączania o określonej godzinie. Co znaczy, że mogą posprzątać podłogi pod nieobecność domowników. Użytkownik może też ustawić opcję sprzątania wybranych pomieszczeń lub uruchomić go za pomocą aplikacji, nie będąc nawet w pobliżu.

Nasze roboty sprzątające i myjące mają specjalne nakładki lub szczotki, które pomagają usunąć brud i zanieczyszczenia, a także zbiornik na wodę do czyszczenia na mokro. Wszystko to, by sprzątanie stało się łatwiejsze i mniej czasochłonne. Przeciętny czas pracy robota wynosi 2 godziny. Wartości te jednak się różnią w zależności od modelu.

Robot czyszczący 2w1 może być używany na wszystkich rodzajach podłóg, w tym na:

- drewnie twardym,

- laminatach,

- płytkach,

- dywanach.

Robot sprzątający na mokro

Niektóre z nich mają również funkcję mopowania, która doskonale sprawdza się w kuchniach i łazienkach.

Jeśli masz zwierzęta, warto zaopatrzyć się w robota czyszczącego wyposażonego w filtr HEPA, który pomaga wychwytywać sierść i zanieczyszczenia zwierząt domowych.

Obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy, że dodasz wodę i detergent do zbiornika, naciśniesz guzik, a robot sprzątający zrobi resztę. Kiedy skończy, wróci automatycznie do stacji ładującej. Nie dość, że użytkowanie jest bardzo proste, w zestawie zawsze dołączone są wszelkie potrzebne akcesoria do rozpoczęcia pracy:

- zbiornik na zanieczyszczenia mokre

- zbiornik na zanieczyszczenia suche

- filtr

- szmatka z mikrofibry

- szczotki boczne

- czyścik

- 200 ml koncentratu Blue Star (opcjonalnie) 

- pipeta 2 ml do nabierania koncentratu (opcjonalnie)

- filtr HEPA (opcjonalnie)

- pilot (opcjonalnie w wybranych modelach)

- stacja ładująca

- zasilacz

- instrukcja obsługi w języku polskim

Jak działa robot sprzątający z funkcją mopowania?

Robot sprzątający ma podstawowe tryby czyszczenia:

- Automatyczny tryb czyszczenia

- czyszczenie w wyznaczonym miejscu

- czyszczenie zgodnie z ustawionym harmonogramem

- czyszczenie wzdłuż krawędzi

W aplikacji robotów z laserem takich jak PURON PR10 można także ustawiać strefy wykluczone ze sprzątania (wirtualne ściany). We wszystkich robotach można także ustawiać siłę ssącą do maksymalnej (to tryb max) oraz stopień namoczenia szmatki przy mopowaniu.

Robot sprzątający ze stacją opróżniającą, mopem i lampą UV PURON PR12 PRO automatycznie porusza się po domu, zbierając brud, kurz, i inne zanieczyszczenia z różnych powierzchni, takich jak podłogi, dywany czy płytki.

Sprawdzone roboty sprzątające mopujące

 Nasze roboty zostały specjalnie zaprojektowane do szybkiego i dokładnego czyszczenia podłóg. Dużą zaletą odkurzaczy automatycznych są ich nieduże rozmiary, które pozwalają im sprzątać podłogi pod łóżkiem, czy meblami. Roboty sprzątające są maszynami wyjątkowo cichymi (od 60 do 70 dB), tak, by każdy członek rodziny mógł zaznać czystości, jednocześnie ciesząc się dodatkowym czasem na relaks.

Robot samosprzątający nie przeszkadza w domowych obowiązkach i nie ma nic przeciwko codziennemu sprzątaniu. Tak więc przy niewielkim wysiłku z Twojej strony, Twoje podłogi pozostaną czyste.

Jeśli więc masz już dość ręcznego szorowania podłóg, nie czekaj, śmiało wybieraj z szerokiej gamy robotów 2w1.