Płyny czyszczące do robotów

Profesjonalne płyny do robotów mopujących 

W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne płyny, z którymi współpracują roboty czyszczące i odkurzacze automatyczne z naszego sklepu. Używanie dedykowanych płynów sprawia, że roboty czyszczące służą nam dłużej, a czyszczenie przebiega łatwiej. Środki te sprzyjają optymalnemu używaniu odkurzaczy: zwiększają wydajność i sprawiają, że podzespoły wbudowane w odkurzacz ulegają wolniejszemu wyeksploatowaniu. Na podstawie doświadczeń naszych klientów, jak i w oparciu o wyniki testów laboratoryjnych uzyskaliśmy wniosek, że nasze płyny czyszczą zdecydowanie bardziej skutecznie niż powszechnie dostępna w drogeriach chemia do robotów czyszczących i odkurzaczy. Płyny te mogą być wykorzystywane nie tylko przez roboty czyszczące, ale też nadają się świetnie do wszelkich prac porządkowych w gospodarstwie domowym (czyszczenie toalet, powierzchni szklanych, gumowych elementów konstrukcyjnych, jak i ścian pokrytych kamieniem, czy płytkami ceramicznymi).

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Co to jest robot mopujący? 

Robot mopujący to maszyna, która sama mopuje lub myje podłogi. Działa podobnie jak robot odkurzający, ale zamiast odkurzać, ma wbudowany system do mokrego czyszczenia podłóg. Ma zbiornik na wodę i płyn do mycia, które są rozpylane na podłogi.

Sterujesz robotem mopującym za pomocą aplikacji na telefonie. Możesz tam ustawić plan czyszczenia, i wybierać różne sposoby czyszczenia podłóg.

Dużą zaletą robota mopującego jest to, że może mopować podłogi, kiedy wykonujesz inne czynności w domu. Dzięki temu, masz dom, który pachnie czystością i lśniące podłogi!

 Jaki płyn do robota mopującego jest najlepszy?

Nie marnuj pieniędzy na środki czystości, które nie czyszczą, tylko obiecują! Przedstawiamy Kleen Blue Star - profesjonalny płyn do robota mopującego, dostępny w opakowaniach o różnych pojemnościach: 2x1L, 1L, 400 ml, 200 ml.

Kleen Blue Star to prawdziwa zmiana jakościowa w świecie sprzątania! Jest to płyn specjalnie stworzony dla robotów mopujących takich jak PURON, ZACO. 

Blue Star to wszechstronny płyn do czyszczenia od niemieckiej firmy Kleen. Można go używać zarówno w profesjonalnym sprzątaniu, jak i do codziennego czyszczenia w domu.

Wypróbuj Kleen Blue Star, profesjonalny płyn, który podnosi wydajność Twojego robota mopującego. 1L koncentratu pozwala na aż 500 cykli mopowania, co przekłada się na oszczędność w domowym budżecie!

Kleen Blue Star to nie tylko wydajne czyszczenie. Ten płyn do robota mopującego także pielęgnuje i chroni Twoją podłogę. Jest delikatny dla powierzchni, a jednocześnie skutecznie usuwa brud. Czyści, pielęgnuje i szybko wysycha, pozostawiając lśniącą podłogę i przyjemny zapach czystości.

Sprawdź również: Akcesoria do odkurzaczy PURONakcesoria do Numaticakcesoria do odkurzaczy Dibea