Odkurzacze dla posiadaczy zwierząt

Dobry odkurzacz na sierść zwierząt (psa i kota)

W każdym domu, w którym mieszkają psy i koty, występuje problem z zalegającą wszędzie sierścią. Każda osoba, która posiada zwierzę, wie jak wielkim potrafi być to utrapieniem. Na szczęście producenci sprzętu AGD dbają o potrzeby posiadaczy zwierząt, dostarczając na rynek odkurzacze, które pozwolą zażegnać problem raz na zawsze

Odkurzacze dla posiadaczy zwierząt

Osoby, które chcą zainwestować w odkurzacz, który bez problemu poradzi sobie ze zbieraniem zalegającej wszędzie sierści, powinny szczególną uwagę zwrócić na filtrację oraz ssawy dołączone do zestawu. Odkurzacz Henry PetCare doposażony został w turboszczotki, dzięki którym wyczeszesz sierść i włosy z dywanów i wykładzin, ale także ze zwierzęcych legowisk i kanap. Dodatkowy filtr MicroFresh znajdujący się w odkurzaczu zatrzyma nieprzyjemne zapachy.

Ogromnym atutem wszystkich odkurzaczy Henry jest ich pojemność na zanieczyszczenia. Zbiorniki zmieszczą od 6 do nawet 15 litrów brudu. Nawet przy wielu zwierzętach, nie wymagają częstej wymiany. Dodatkowo, w workach znajduje się silikonowe zamknięcie, dzięki któremu - przy wymianie na nowy - nic nie wydostaje się na zewnątrz.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Jaki rodzaj odkurzacza najlepiej sprawdzi się dla posiadaczy zwierząt?

Pomimo tego, że odkurzacze wodne w ostatnich czasach cieszą się bardzo wysoką popularnością, to zdecydowanie nie są one polecane do domów, w których mieszkają zwierzęta. Co prawda, doskonale radzą sobie ze sprzątaniem zanieczyszczeń z dywanów, jednak niekoniecznie dobrze zbierają sierść. Warto również unikać podręcznych modeli odkurzaczy o niewielkiej mocy, które zwyczajnie nie dadzą rady sobie z dokładnym posprzątaniem mieszkania.

Wybierając odkurzacz, który poradzi sobie ze zwierzęcą sierścią, warto postawić na klasyczny odkurzacz o duży, podciśnieniu. Jest to uniwersalny sprzęt, dzięki któremu można posprzątać różne rodzaje powierzchni, takie jak drewno, płytki, terakotę czy też wykładzinę. Odkurzacz tradycyjny doposażony w dobre ssawy i turboszczotki doskonale poradzi sobie również ze sprzątaniem kanapy, na której zalega zwierzęca sierść. Ważne też, aby odkurzacz miał duży zbiornik, którego nie trzeba będzie opróżniać po każdym użyciu. Odkurzacze Henry pomieszczą od 6 do 15 litrów zanieczyszczeń.