Odkurzacze dla posiadaczy zwierząt

Odkurzacze do sierści zwierząt

W każdym domu, w którym mieszkają psy i koty, występuje problem z zalegającą wszędzie sierścią. Każda osoba, która posiada zwierzę, wie jak wielkim potrafi być to utrapieniem. Na szczęście producenci sprzętu AGD dbają o potrzeby posiadaczy zwierząt, dostarczając na rynek odkurzacze, które pozwolą zażegnać problem raz na zawsze

Odkurzacze dla posiadaczy zwierząt

Osoby, które chcą zainwestować w odkurzacz, który bez problemu poradzi sobie ze zbieraniem zalegającej wszędzie sierści, powinny szczególną uwagę zwrócić na filtrację oraz ssawy dołączone do zestawu. Odkurzacz Henry PetCare doposażony został w turboszczotki, dzięki którym wyczeszesz sierść i włosy z dywanów i wykładzin, ale także ze zwierzęcych legowisk i kanap. Dodatkowy filtr MicroFresh znajdujący się w odkurzaczu zatrzyma nieprzyjemne zapachy.

Ogromnym atutem wszystkich odkurzaczy Henry jest ich pojemność na zanieczyszczenia. Zbiorniki zmieszczą od 6 do nawet 15 litrów brudu. Nawet przy wielu zwierzętach, nie wymagają częstej wymiany. Dodatkowo, w workach znajduje się silikonowe zamknięcie, dzięki któremu - przy wymianie na nowy - nic nie wydostaje się na zewnątrz.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

1 199,00 zł

860,00 zł

919,99 zł

1 109,00 zł

1 199,00 zł

2 158,99 zł

2 383,99 zł 2 868,96 zł

1 099,00 zł

1 139,00 zł

979,00 zł

2 383,99 zł 2 668,96 zł

Jaki rodzaj odkurzacza najlepiej sprawdzi się dla posiadaczy zwierząt?

Pomimo tego, że odkurzacze wodne w ostatnich czasach cieszą się bardzo wysoką popularnością, to zdecydowanie nie są one polecane do domów, w których mieszkają zwierzęta. Co prawda, doskonale radzą sobie ze sprzątaniem zanieczyszczeń z dywanów, jednak niekoniecznie dobrze zbierają sierść. Warto również unikać podręcznych modeli odkurzaczy o niewielkiej mocy, które zwyczajnie nie dadzą rady sobie z dokładnym posprzątaniem mieszkania.

Wybierając odkurzacz, który poradzi sobie ze zwierzęcą sierścią, warto postawić na klasyczny odkurzacz o duży, podciśnieniu. Jest to uniwersalny sprzęt, dzięki któremu można posprzątać różne rodzaje powierzchni, takie jak drewno, płytki, terakotę czy też wykładzinę. Odkurzacz tradycyjny doposażony w dobre ssawy i turboszczotki doskonale poradzi sobie również ze sprzątaniem kanapy, na której zalega zwierzęca sierść. Ważne też, aby odkurzacz miał duży zbiornik, którego nie trzeba będzie opróżniać po każdym użyciu. Odkurzacze Henry pomieszczą od 6 do 15 litrów zanieczyszczeń.

Dobry odkurzacz na sierść zwierząt – jaki wybrać? 

Jednym z kluczowych czynników przy wyborze odkurzacza do sierści jest moc ssania. Im większa moc ssania, tym urządzenie skuteczniej usunie całą sierść. Nie musisz wielokrotnie przejeżdżać odkurzaczem po zabrudzeniach, całość zostanie wessana do odkurzacza za jednym razem. Ważne jest również, aby odkurzacz miał dobrą filtrację, aby uniknąć wyrzucania powietrza z powrotem do pomieszczenia z sierścią i innymi zanieczyszczeniami.

Odkurzacze Henry posiadają turbinę wytwarzającą niespotykaną dotąd siłę ssącą w wysokości 22 555 Pa!

Długi kabel 10 metrów przyśpieszy odkurzanie całego mieszkania – bez zmiany gniazdka! W zwykłych odkurzaczach musisz przepinać wtyczkę i przenosić odkurzacz, co zajmuje czas. Unikniesz tego i odkurzysz każde pomieszczenie znacznie szybciej kupując odkurzacz do sierści kota i psa Naumatic Henry. Po zakończonej pracy schowaj kabel ręczną zwijarką. 

Odkurzacze do sierści zwierząt kupisz w zestawie z filtrami pochłaniającymi zapachy i 15 zapasowymi workami z filtracją. 

Odkurzacz do sierści zwierząt Numatic Henry 

Henry to specjalnie zaprojektowany odkurzacz przeznaczony dla właścicieli zwierząt domowych. Jest to wyjątkowo skuteczny odkurzacz, który pomoże Ci utrzymać Twoje mieszkanie lub dom w czystości bez względu na to, ile zwierząt posiadasz. 

Odkurzacz Henry został wyposażony w nowoczesny system filtracji, który skutecznie usuwa pyłki, kurz, a także sierść i odchody zwierząt. Wykorzystuje on specjalny filtr MicroFresh, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząstki kurzu, pyłków i alergenów, dzięki czemu jest on idealny dla alergików. Filtr pochłania zapachy, których przyczyną mogą być zwierzęta domowe. 

Odkurzacz na sierść zwierząt gromadzi zanieczyszczenia suche za pomocą opatentowanych trójwarstwowych worków HepaFlo. Zatrzymują aż do 7x więcej cząsteczek kurzu niż zwykłe, papierowe worki. 

Odkurzacz Numatic Henry wyposażony jest również w specjalne końcówki, które można używać do czyszczenia dywanów, wykładzin oraz innych powierzchni tekstylnych, gdzie sierść zwierząt jest szczególnie trudna do usunięcia. Dodatkowo, odkurzacz posiada pojemnik o dużej pojemności, dzięki czemu można go używać przez długi czas bez potrzeby częstego opróżniania.

Odkurzacz do sierści psów Naumatic Henry to nie tylko skuteczny, ale także bardzo wygodny odkurzacz. Jest on wyposażony w duże, wytrzymałe koła, dzięki czemu można go łatwo prowadzić po całym domu. Posiada również wygodny uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie z miejsca na miejsce.

Odkurzacz do sierści psów i kotów 

Skuteczne usuwanie sierści psów i kotów jest możliwe dzięki mocnej siły ssania odkurzacza i precyzyjnym ssawkom, mogącym dotrzeć w każdy kąt. Aby zwiększyć skuteczność odkurzacza zastosowane zostały wielofunkcyjne ssawki, które zmienia się w zależności od czyszczonej powierzchni. 

Do czyszczenia dywanów stosuje się ssawkę ze schowanym włosiem. Końcówka swobodnie przesuwa się po gęstych dywanach, wyłapuje i wciąga całą sierść. Sierść na podłodze odkurz końcówką z wysuniętym włosiem, które chroni posadzkę przed rysami. Jak korzystać z wielofunkcyjnej ssawki? Włosie wsuniesz i wysuniesz jednym przyciskiem umieszczonym na odkurzaczu. 

Sprawdź również odkurzacze dla alergików oraz odkurzacze bezprzewodowe