Odkurzacze dla alergików

Odkurzacz antyalergiczny -  na kurz, roztocza i inne alergeny

Dobry odkurzacz dla alergików powinien skutecznie pozbywać się kurzu, pyłów i innych zanieczyszczeń, które mogą powodować gorsze samopoczucie. Odkurzacze dla alergików firmy Numatic dostępne w naszej ofercie pomogą skutecznie zadbać o czystość i bezpieczeństwo w Twoim domu. Wszystkie modele odkurzaczy Numatic posiadają filtr TriTex oraz trójwarstwowy worek HepaFlo, ktore stanowią podwójny system filtracji. Odkurzacze z filtrami hepa firmy Numatic to idealny wybór dla każdego alergika.
Odkurzacze dla alergików produkowane przez Numatic wyposażone są w filtry o dużej powierzchni filtrującej. Oferujemy tradycyjne odkurzacze Henry z dodatkowym filtrem antyalergicznym MicroTex o powierzchni roboczej 1700cm2, który wychwytuje najdrobniejsze cząsteczki kurzu i zanieczyszczeń uzyskując stopień filtracji tożsamy z odpowiednikiem filtra HEPA H13.
Aby jednak separacja zanieczyszczeń następowała efektywnie, konieczne jest zatrzymanie większych cząstek brudu na wcześniejszych etapach. Tu z pomocą przychodzi standardowy zestaw filtrujący zawarty we wszystkich odkurzaczach Numatic, nie tylko w tych dedykowanych dla alergików. Stanowi go wydajny filtr TriTex - zatrzymujący zanieczyszczenia na pośrednim poziomie - połączony z trójwarstwowym, pojemnym workiem HepaFlo, który gromadzi kurz i brud, stanowiąc jednocześnie podstawowe ogniowo łańcucha filtracji.

W tej kategorii znajdziesz również odkurzacz Henry Allergy, który jest kompletnym modelem odkurzacza dla alergików, wyposażonym w duży cylindryczny filtr harmonijkowy HEPA H13 oraz tradycyjny filtr TriTex
. Trzecim elementem filtrującym są worki HepaFlo. Model ten doposażony został również w dodatkową ssawę do podłóg twardych. Kurz z tym jegomościem nie ma najmniejszych szans!

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Odkurzacz antyalergiczny

Jeśli cierpisz na alergie, to wiesz, że utrzymanie czystości w domu jest niezbędne do opanowania objawów. Jednak tradycyjne odkurzacze mogą uwalniać alergeny i pogarszać objawy. Dlatego właśnie stworzyliśmy idealny odkurzacz dla alergików: odkurzacz z filtrem hepa. Ten odkurzacz z filtrem zatrzymuje alergeny i zapobiega ich uwalnianiu do powietrza, dzięki czemu możesz spokojnie oddychać, wiedząc, że Twój dom jest czysty i wolny od alergii

Odkurzacze dla alergików 

Jeśli cierpisz na alergie, wiesz, że sprzątanie domu może być niekończącą się walką. Roztocza kurzu, sierść zwierząt domowych, pyłki i inne alergeny mogą się szybko nagromadzić, wywołując kichanie, katar i łzawienie oczu. Dobry odkurzacz dla alergików jest ważnym wyposażeniem domu każdego alergika. Szukaj odkurzaczy o dużej mocy ssania, które usuwają alergeny z dywanów i mebli tapicerowanych. Odkurzacze z filtrami HEPA są niezbędne do wychwytywania drobnych cząsteczek, które mogą powodować objawy alergii. Dla większej wygody warto wybrać odkurzacz z odłączanym wężem i nasadkami, które pomogą ci dotrzeć do ciasnych miejsc i zakamarków. Wszystkie te cechy posiadają odkurzacze dla alergików marki Numatic. Urządzenia te nie tylko wyposażone są w dwustopniowy system filtracji, ale też wykonane są z solidnych materiałów, co gwarantuje wydajność i trwałość użytkowania. 


Dobry odkurzacz dla alergików - jaki wybrać?

Jeśli chodzi o wybór odkurzacza dla alergików, przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wydajność systemu filtracji. Henry Allergy to specjalny odkurzacz dla alergików posiadający dodatkowy filtr antyalergiczny HEPA13 zatrzymujący 99% wszystkich cząsteczek unoszących się w powietrzu, co czyni z niego niezbędne narzędzie w walce z alergiami. Nie jest to jednak jedyny filtr obecny w tym odkurzaczu, ponieważ dodatkowo obecny jest wydajny filtr TriTex oraz pojemy worek HepaFlo. Oznacza to, że odkurzacz dla alergików Henry Allergy umożliwia filtrowanie na każdym etapie, gwarantując maksymalną neutralizację alergenów oraz innych zanieczyszczeń.  


Odkurzacz piorący dla alergików

Antyalergiczny odkurzacz jest niezbędny jeśli chcesz zwiększyć komfort funkcjonowania alergików. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości odkurzacze z filtrami HEPA, które zagwarantują czystość i bezpieczeństwo w Twoim domu. Firma Numatic to gwarancja najwyższej jakości i trwałości urządzeń, dlatego możesz mieć pewność, że odkurzacz dla alergików będzie Ci służył przez lata.