Akcesoria do odkurzaczy Dibea

Akcesoria do odkurzaczy i robotów sprzątających Dibea

Zapewniamy naszym Klientom pełną ochronę gwarancyjną oraz dostęp do akcesoriów i części zamiennych.

Oferujemy akcesoria do robotów sprzątających marki Dibea, tj.: szczotki boczne, szczotkę centralną, filtry HEPA, piloty, zbiorniki na zanieczyszczenia mokre i zbiorniki na zanieczyszczenia suche, mopy, stacje ładujące, adaptery, zasilacze.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-18 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria do odkurzaczy i robotów sprzątających Dibea


Dibea to marka odkurzaczy, która znana jest z wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań. Oferuje szeroki wybór odkurzaczy pionowych oraz robotów sprzątających. Dibea skupia się na wprowadzaniu najnowszych technologii do urządzeń gospodarstwa domowego, które mają ułatwić codzienne sprzątanie i zagwarantować czystość w każdym domu. Wysoka jakość wykonania oraz prosta obsługa, sprawia, że odkurzacze Dibea są jednymi z najlepszych na rynku. 


Akcesoria do odkurzacza pionowego Dibea 

 Bezprzewodowy odkurzacz Dibea to urządzenie, które ułatwi codzienne sprzątanie. Brak nieporęcznego kabla zasilającego umożliwia swobodne poruszanie się po całym domu. Poręczny odkurzacz pionowy Dibea umożliwia sprzątanie nawet w trudnodostępnych miejscach, dzięki opcji odkurzacza ręcznego. Regulacja siły ssącej pozwala na dobranie odpowiedniej mocy odkurzania do rodzaju podłóg i stopnia zabrudzenia. Odkurzacze pionowe Dibea umożliwiają dokładne czyszczenie każdej  powierzchni dzięki dużej sile ssącej oraz wielofunkcyjnej turboszczotce. Trójwarstwowy system filtrujący powoduje, że powietrze w Twoim domu będzie wolne od kurzu i innych zanieczyszczeń. Odkurzacz pionowy Dibea to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i porządek. 

W naszym asortymencie posiadamy oryginalne części do odkurzaczy pionowych Dibea takie jak: 

- wymienne baterie 

- turboszczotki 

- zbiorniki na zanieczyszczenia 

- inne szczotki i ssawki 


Akcesoria do robota sprzątającego Dibea


Robot sprzątający Dibea to wszechstronne urządzenie, które pomoże utrzymać dom w czystości i porządku. W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych odkurzaczy robot Dibea może być używany zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla domów o różnych powierzchniach. Robot sprzątający Dibea dzięki funkcji mopowania zapewnia kompleksowe sprzątanie podłóg. Kompaktowy kształt sprawia, że robot Dibea dojedzie w każdy zakamarek domu, gwarantując czystość trudnodostępnych miejsc. A system czujników gwarantuje, że odkurzacz nie uszkodzi mebli oraz sam nie ulegnie uszkodzeniu np. spadając ze schodów. Wygodne sterowanie sprawia, że kontrola pracy odkurzacza możliwa jest z każdego miejsca w domu. 

Oferujemy oryginalne części do robotów sprzątających Dibea takie jak: 

- wymienne filtry 

- szczotki boczne

- zbiorniki na wodę

- stacje ładujące 

- i inne akcesoria 

Zgoda na pliki cookie