Odkurzacze tradycyjne

Odkurzacze tradycyjne Numatic o dużej mocy ssania | Wdomu24.pl

Odkurzacze tradycyjne o dużej mocy ssania - Odkurzacze Numatic

Odkurzacze tradycyjne do zanieczyszczeń suchych wyposażone są w przemysłową turbinę ssącą HEM dedykowaną do pracy ciągłej i zoptymalizowaną przez dział projektowy Numatic. W zastosowaniach domowych pracuje ona skutecznie i energooszczędnie uzyskując wysokie podciśnienie (siłę ssącą) przy relatywnie niewielkim poborze energii elektrycznej. Zanieczyszczenia gromadzone są w dużym (6 do 9L) worku HepaFlo, którego trójwarstwowa struktura zestawiona z rozległym filtrem TriTex skutecznie zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu. Bogate wyposażenie w akcesoria sprawia, że oferowane przez nas odkurzacze do zanieczyszczeń suchych doskonale radzą sobie z czyszczeniem dywanów i wykładzin oraz podłóg z paneli, desek, gresu. Odkurzacze Numatic z filtrem TriTex posiadają w standardowym wyposażeniu specjalistyczne ssawki  (tj. szeroka ssawka dwufunkcyjna, szczelinowa, do tapicerki, z włosiem, szczotka do ssawki), które pozwalają szybko usunąć brud z każdego rodzaju powierzchni a także z trudno dostępnych zakamarków.

Poza odkurzaczami Henry HVR znajdziesz tutaj także Henry Allergy - odkurzacz idealny dla alergików z bardzo dużym harmonijkowym filtrem HEPA. Nie zapomnieliśmy również o posiadaczach psów, dla których przygotowaliśmy model Henry Petcare z dodatkowymi akcesoriami do odkurzania zarówno dywanów, jak i tapicerek i legowisk psów i kotów. Te odkurzacze dodatkowo doposażone są w filtr MicroFresh pochłaniający nieprzyjemne zapachy.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-18 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Tradycyjne odkurzacze Numatic  — niska cena i wysoka jakość

Odkurzacze są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Niezależnie od tego, czy masz dywany, czy nie, codzienne sprzątanie może być o wiele łatwiejsze z tradycyjnym odkurzaczem workowym.
Tradycyjne odkurzacze workowe sprawdzają się na wszystkich rodzajach powierzchni i skutecznie pozbywają się kurzu i brudu z podłóg i dywanów. 

Odkurzacze tradycyjne są dość tanie,  ale zapewniają również doskonałą siłę ssania, więc są idealne do codziennych porządków. 

Workowe odkurzacze Numatic o dużej mocy ssania — idealne dla posiadaczy zwierząt

Tradycyjne odkurzacze Numatic wyposażone są w jednorazowe worki, które ułatwiają usuwanie brudu i kurzu. Są idealne do domów ze zwierzętami domowymi, ponieważ zatrzymują sierść zwierząt w worku. Odkurzacze te są wyposażone w filtry i worki na kurz, które zatrzymują brud i zanieczyszczenia, dzięki czemu Twoje podłogi pozostaną czyste przy minimalnym wysiłku.

Tradycyjne odkurzacze dużej mocy wyczyszczą każdą powierzchnię

Odkurzacz workowy o dużej mocy ssania to świetna inwestycja dla Twojego domu. Jest łatwy w użyciu i ma świetną cenę. Nie tylko czyści dywany i podłogi, ale także, dzięki różnego rodzaju końcówkom, dociera do trudno dostępnych miejsc. Ponadto, łatwo nimi manewrować wokół mebli i w ciasnych miejscach. Dołączone do odkurzacza szczotki i nasadki ułatwiają czyszczenie mebli, narożników i schodów bez konieczności schylania się i nadwyrężania. Ponadto teleskopowa rura ułatwia kompaktowe przechowywanie odkurzacza, gdy nie jest używany.

Tradycyjny odkurzacz workowy — jaki wybrać?

Dobrej jakości odkurzacz workowy jest idealny dla każdego, kto szuka skutecznego i wygodnego sposobu na sprzątanie domu. Poszczególne modele odkurzaczy workowych różnią się jednak między sobą poszczególnymi parametrami. Przed zakupem tradycyjnego odkurzacza workowego warto zwrócić uwagę na następujące aspekty:

Moc ssania

Odkurzacz workowy o dużej mocy ssania doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkich powierzchni i docierania do trudno dostępnych miejsc. 

Energooszczędność

Odkurzacze, które zużywają mniej energii elektrycznej niż inne typy odkurzaczy, pomagają zaoszczędzić na rachunkach za energię. Jeżeli zatem często odkurzacz w swoim domu postaw na odkurzacz, który zużywa niewiele prądu w czasie swojej pracy.

Filtry

Wybierając odkurzacz, dobrze jest postawić na taki, który zawiera skuteczne filtry na przykład HEPA. Dzięki wydajnym filtrom HEPA tradycyjne odkurzacze są idealne dla alergików i posiadaczy zwierząt domowych.

Lekkość

Przed zakupem odkurzacza workowego warto sprawdzić jego wagę. Dla każdego, kto nie znosi dźwigania ciężkiego odkurzacza, na rynku dostępnych jest wiele modeli odkurzaczy o niewielkich gabarytach. Lekki i łatwy do przenoszenia odkurzacz można z łatwością wnosić i znosić po schodach. Ponadto wiele odkurzaczy wyposażonych jest w praktyczny i bardzo wygodny uchwyt do przenoszenia.

Wymienne końcówki i szczotki

Dobrej jakości urządzenia wyposażone są w wiele wymiennych szczotek i praktycznych końcówek, dzięki czemu z łatwością wyczyścisz wszystkie powierzchnie w swoim domu.

Poziom hałasu

Wybierając tradycyjny odkurzacz wytwarzający niski poziom hałasu, możesz komfortowo odkurzać o dowolnej porze dnia. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu możesz sprzątać w czasie drzemki domowników  lub oglądania telewizji, nie przeszkadzając nikomu.

Tradycyjne odkurzacze są skuteczne, a kosztują niewiele

Szukasz niezawodnego i niedrogiego odkurzacza? Pomyśl o zakupie odkurzacza workowego. Te urządzenia są idealne dla każdego, kto ma ograniczony budżet, ponieważ oferują wysoką jakość za bezkonkurencyjną cenę. Wybierz jednak taki model, w którym montuje się duże worki, ponieważ będziesz je wymieniać rzadziej — co jest bardzo praktyczne. 

Odkurzacz workowy o dużej mocy ssania skutecznie wyczyści każdą powierzchnię

Tradycyjny odkurzacz workowy to świetny wybór dla każdego, kto szuka niedrogiego i niezawodnego urządzenia. Mając do wyboru wiele modeli, na pewno znajdziesz idealny dla swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy odkurzacz dywany, czy twarde podłogi, te odkurzacze z pewnością wykonają swoją pracę. Tradycyjny odkurzacz workowy to świetny sposób, aby wyposażyć swój dom w sprzęt niezbędny do codziennego sprzątania. Wybieraj spośród wielu modeli, które oferują dobrą jakość w ekonomicznej cenie.