Odkurzacze tradycyjne

Odkurzacze tradycyjne, energooszczędne Numatic

Tradycyjne odkurzacze są obecne na rynku od wielu lat i nie bez powodu. Są proste w użyciu i skuteczne w czyszczeniu dywanów i twardych podłóg. Ich konstrukcja sprawia, że są bardzo skuteczne w usuwaniu brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń z powierzchni.  Ponadto tradycyjne odkurzacze są łatwe w manewrowaniu i posiadają specjalne szczotki i nakładki wspomagające czyszczenie określonych powierzchni. Odkurzacze workowe oferują wiele funkcji, gwarantując idealne czyszczenie na sucho i mokro każdej części domu. Odkurzacz klasyczny jest świetną opcją dla tych, którzy chcą urządzenie proste w użyciu, a jednocześnie wielofunkcyjne.

Odkurzacz tradycyjny do dywanów i podłóg twardych

 

Odkurzacze tradycyjne do zanieczyszczeń suchych wyposażone są w przemysłową turbinę ssącą HEM dedykowaną do pracy ciągłej i zoptymalizowaną przez dział projektowy Numatic. W zastosowaniach domowych pracuje ona skutecznie i energooszczędnie uzyskując wysokie podciśnienie (siłę ssącą) przy relatywnie niewielkim poborze energii elektrycznej. Zanieczyszczenia gromadzone są w dużym (6 do 9L) worku HepaFlo, którego trójwarstwowa struktura zestawiona z rozległym filtrem TriTex skutecznie zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu. Bogate wyposażenie w akcesoria sprawia, że oferowane przez nas odkurzacze tradycyjne do zanieczyszczeń suchych doskonale radzą sobie z czyszczeniem dywanów i wykładzin oraz podłóg z paneli, desek, gresu. Tradycyjne odkurzacze Numatic z filtrem TriTex posiadają w standardowym wyposażeniu specjalistyczne ssawki  (tj. szeroka ssawka dwufunkcyjna, szczelinowa, do tapicerki, z włosiem, szczotka do ssawki), które pozwalają szybko usunąć brud z każdego rodzaju powierzchni a także z trudno dostępnych zakamarków.

Poza odkurzaczami tradycyjnymi  Henry HVR znajdziesz tutaj także Henry Allergy - odkurzacz idealny dla alergików z bardzo dużym harmonijkowym filtrem HEPA. Nie zapomnieliśmy również o posiadaczach psów, dla których przygotowaliśmy model Henry Petcare z dodatkowymi akcesoriami do odkurzania zarówno dywanów, jak i tapicerek i legowisk psów i kotów. Te odkurzacze tradycyjne dodatkowo doposażone są w filtr MicroFresh pochłaniający nieprzyjemne zapachy.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-18 z 30 pozycji

Aktywne filtry

799,00 zł 899,00 zł

839,00 zł 939,00 zł

799,00 zł

828,00 zł

899,00 zł

909,00 zł 1 009,00 zł

919,99 zł

1 009,00 zł 1 109,00 zł

860,00 zł

1 299,00 zł 1 399,00 zł

1 099,00 zł

1 009,00 zł

999,00 zł

1 099,00 zł 1 199,00 zł

874,00 zł 974,00 zł

874,00 zł

809,00 zł

Tradycyjne odkurzacze workowe

Odkurzacze są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Niezależnie od tego, czy masz dywany, czy nie, codzienne sprzątanie może być o wiele łatwiejsze z tradycyjnym odkurzaczem workowym.
Tradycyjne odkurzacze workowe sprawdzają się na wszystkich rodzajach powierzchni i skutecznie pozbywają się kurzu i brudu z podłóg i dywanów. Odkurzacze tradycyjne są dość tanie, ale zapewniają również doskonałą siłę ssania, więc są idealne do codziennych porządków. 

Workowe odkurzacze Numatic o dużej mocy ssania

Tradycyjne odkurzacze Numatic wyposażone są w jednorazowe worki, które ułatwiają usuwanie brudu i kurzu. Są idealne do domów ze zwierzętami domowymi, ponieważ zatrzymują sierść zwierząt w worku. Odkurzacze tradycyjne wyposażone w filtry i worki na kurz, które zatrzymują brud i zanieczyszczenia, dzięki czemu Twoje podłogi pozostaną czyste przy minimalnym wysiłku.

Tradycyjne odkurzacze o dużej mocy 

Odkurzacz workowy o dużej mocy ssania to świetna inwestycja dla Twojego domu. Jest łatwy w użyciu i ma świetną cenę. Nie tylko czyści dywany i podłogi, ale także, dzięki różnego rodzaju końcówkom, dociera do trudno dostępnych miejsc. Ponadto, łatwo nimi manewrować wokół mebli i w ciasnych miejscach. Dołączone do odkurzacza tradycyjnego szczotki i nasadki ułatwiają czyszczenie mebli, narożników i schodów bez konieczności schylania się i nadwyrężania. Ponadto teleskopowa rura ułatwia kompaktowe przechowywanie odkurzacza, gdy nie jest używany.

Tradycyjny odkurzacz workowy — jaki wybrać?

Dobrej jakości tradycyjny odkurzacz workowy jest idealny dla każdego, kto szuka skutecznego i wygodnego sposobu na sprzątanie domu. Poszczególne modele odkurzaczy workowych różnią się jednak między sobą poszczególnymi parametrami. Przed zakupem tradycyjnego odkurzacza workowego warto zwrócić uwagę na następujące aspekty:

Moc ssanie odkurzaczy tradycyjnych

 

odkurzacz workowy o dużej mocy ssania doskonale nadaje się do czyszczenia wszelkich powierzchni i docierania do trudno dostępnych miejsc. 

 Energooszczędność

 

odkurzacze, które zużywają mniej energii elektrycznej niż inne typy odkurzaczy, pomagają zaoszczędzić na rachunkach za energię. Jeżeli zatem często odkurzacz w swoim domu postaw na tradycyjny odkurzacz, który zużywa niewiele prądu w czasie swojej pracy

 Filtry w odkurzaczu tradycyjnym wybierając odkurzacz tradycyjny, dobrze jest postawić na taki, który zawiera skuteczne filtry na przykład HEPA. Dzięki wydajnym filtrom HEPA tradycyjne odkurzacze są idealne dla alergików i posiadaczy zwierząt domowych.

Lekkość odkurzaczy tradycyjnych

 

przed zakupem odkurzacza workowego warto sprawdzić jego wagę. Dla każdego, kto nie znosi dźwigania ciężkiego odkurzacza, na rynku dostępnych jest wiele modeli odkurzaczy o niewielkich gabarytach. Lekki i łatwy do przenoszenia odkurzacz można z łatwością wnosić i znosić po schodach. Ponadto wiele odkurzaczy wyposażonych jest w praktyczny i bardzo wygodny uchwyt do przenoszenia.

Wymienne końcówki i szczotki w odkurzaczach tradycyjnych Dobrej jakości urządzenia wyposażone są w wiele wymiennych szczotek i praktycznych końcówek, dzięki czemu z łatwością wyczyścisz wszystkie powierzchnie w swoim domu.

Poziom hałasu w odkurzaczach tradycyjnych 


 
Wybierając tradycyjny odkurzacz wytwarzający niski poziom hałasu, możesz komfortowo odkurzać o dowolnej porze dnia. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu możesz sprzątać w czasie drzemki domowników  lub oglądania telewizji, nie przeszkadzając nikomu.

Tradycyjne odkurzacze w dobrej cenie 

Szukasz niezawodnego i niedrogiego odkurzacza? Pomyśl o zakupie tradycyjnego odkurzacza workowego. Te urządzenia są idealne dla każdego, kto ma ograniczony budżet, ponieważ oferują wysoką jakość za bezkonkurencyjną cenę. Wybierz jednak taki model, w którym montuje się duże worki, ponieważ będziesz je wymieniać rzadziej — co jest bardzo praktyczne. 

Odkurzacz workowy o dużej mocy ssania 

Tradycyjny odkurzacz workowy to świetny wybór dla każdego, kto szuka niedrogiego i niezawodnego urządzenia. Mając do wyboru wiele modeli, na pewno znajdziesz idealny dla swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy odkurzacz dywany, czy twarde podłogi, te odkurzacze z pewnością wykonają swoją pracę. Tradycyjny odkurzacz workowy to świetny sposób, aby wyposażyć swój dom w sprzęt niezbędny do codziennego sprzątania. Wybieraj spośród wielu modeli, które oferują dobrą jakość w ekonomicznej cenie.

Energooszczędne odkurzacze Henry

Wybór energooszczędnego odkurzacza to prosty sposób na zmniejszenie rachunków za energię, przy jednoczesnej lśniącej czystości w domu. Niezawodny odkurzacz tradycyjny o dużej mocy ssania sprawia, że kurz i zanieczyszczenia nie mają szans, nawet głęboko schowane w dywanach. Antyalergiczny odkurzacz Henry pomoże każdemu, kogo drażni kurz, pyłki i roztocza. Dzięki 3-stopniowemu systemowi filtracji oczyszcza przestrzeń szybko i skutecznie. Mocny odkurzacz do dywanów nie tylko ułatwia utrzymanie ich w czystości, ale także pomaga przedłużyć ich żywotność. Jego sercem jest wyjątkowo mocny silnik, który nie przegrzewa się pomimo długiej pracy. Dzięki wielofunkcyjnym szczotkom i nakładkom Henry przygotowany jest do każdego zadania. Długi kabel zasilający niweluje konieczność ciągłego przepinania do gniazdek. 

Jak wybrać najlepszy odkurzacz tradycyjny?

Dobór odpowiedniego odkurzacza do potrzeb i powierzchni jest bardzo ważny, ale i niełatwy. Niektóre modele są lepiej przystosowane do określonych zadań i podłóg, niż inne, a wybranie właściwego pozwoli zaoszczędzić Ci kłopotów z koniecznością pięciokrotnego odkurzania tej samej części dywanu. Tradycyjne odkurzacze to świetny sposób na sprzątanie domu. Jest to rodzaj odkurzacza, który właściciele zwierząt powinni wziąć pod uwagę. Tradycyjne odkurzacze świetnie radzą sobie z podłogami z twardego drewna, płytek oraz dywanami. Dodatkowe końcówki pomagają im dostać się w trudno dostępne miejsca, dzięki czemu są idealne do czyszczenia kanap, samochodów oraz zasłon i narożników sufitowych. Filtr zatrzymujący nieprzyjemne zapachy, oraz pojemne worki HEPA zapewniają higienę i bezpieczne środowisko, co jest szczególnie ważne dla osób z alergią.

Najlepszy odkurzacz tradycyjny będzie w stanie szybko odessać kurz, zanieczyszczenia i sierść z dywanów i twardych podłóg. Jeśli chcesz ułatwić sobie sprzątanie, potrzebujesz silnego odkurzacza, który zagwarantuje Ci porządek i lśniące podłogi. Co więcej, manewrowanie po wąskich zakamarkach musi być łatwe i bezproblemowe. To wszystko oferują niezawodne odkurzacze Numatic.

Bez kurzu, bez brudu, bez alergenów - To motto odkurzaczy Numatic!

Przegląd naszych odkurzaczy tradycyjnych

Odkurzacze tradycyjne Numatic charakteryzują się trwałą konstrukcją, dużym zbiornikiem, oraz potężną siłą ssania. Są pomocne w kryzysowych sytuacjach, a zbiorniki można opróżnić bez brudu i bałaganu. To najlepsze odkurzacze do zastosowania profesjonalnego, jak i w każdym domu.

Odkurzacze tradycyjne Henry

  • Numatic HVR200 Henry to niezawodny, przemysłowy odkurzacz do domu. Zaprojektowany do nieustannej pracy, dzięki czemu Twój dom będzie zawsze w doskonałej czystości. Dodatkowo jest energooszczędny i wykonany z materiałów nadających się do recyklingu. Jego potężna siła ssąca, bardzo duży zbiornik i bogaty zestaw akcesoriów to idealne narzędzia do walki z kurzem.

  • Numatic HVR200 Henry odkurzacz antyalergiczny jest doposażony w filtr MicroTex. Pomoże każdemu, kogo drażnią pyłki, kurz i roztocza. Dzięki 3-stopniowemu systemowi filtracji oczyści przestrzeń szybko i skutecznie zatrzymując w sobie 99,95% zanieczyszczeń. 

  • Numatic HVR160 Henry to mniejszy brat Henry'ego HVR200. Ten odkurzacz tradycyjny jest poręczny, kompaktowy i  ukryje się w każdym miejscu. Skuteczne odkurzanie każdej powierzchni z Henrym HVR160 jest znacznie łatwiejsze.

  • Numatic HVA160 Henry Allergy to najwygodniejszy tradycyjny odkurzacz dla alergika wyposażony w filtr HEPA. Stworzony z myślą o alergikach, wyposażony w filtr HEPA13, wielowarstwowa filtracja ze skutecznością 99,98%. Dzięki wyjątkowej konstrukcji oraz wydajnej filtracji silnik się nie zapycha i może służyć wiele lat. Posiada worek z silikonowym zamknięciem, przez co przy zmianie nie wydobywa się z niego kurz, do tego wyposażony jest w liczne akcesoria.

Odkurzacze tradycyjne Hetty

  • Numatic HET200 Hetty różowy to niezawodny odkurzacz przemysłowy zaprojektowany dla kobiet. To najbardziej uroczy i kobiecy odkurzacz w historii sprzętu AGD. Ta brytyjska dama nigdy nie zawodzi, dba o czystość, uczy dobrych manier, zachęcając najmłodszych do sprzątania po sobie, jest przyjazna dla kudłatych pupili. Słowem, ważna postać w rodzinie.

  • Numatic HET200 Hetty  odkurzacz tradycyjny z filtrem antyalergicznym to niezawodny, przemysłowy odkurzacz zaprojektowany dla kobiet - doposażony w filtr antyalergiczny.

Odkurzacze tradycyjne Harry

  • Numatic HPC200 Harry to tradycyjny odkurzacz z filrem węglowym dla posiadaczy zwierząt. Posiada wąską turboszczotkę HairoBrush, dzięki czemu potrafi usunąć sierść i włosy nawet z trudno dostępnych zakamarków, dodatkową większą turboszczotkę do wyczesywania dywanów, oraz filtr MicroFresh pochłaniający zapachy.

 

Decydując się na tradycyjny odkurzacz, warto zwrócić uwagę na dodatki oferowane w zestawie. Alergicy, czy posiadacze zwierząt będą szukali innych akcesoriów, które pomogą im zadbać o nieskazitelną czystość w domu.

Tradycyjne odkurzacze zapewniają nie tylko idealnie czysty i bezpieczny od zanieczyszczeń dom, ale komfort i wygodę sprzątania.


Zgoda na pliki cookie