Odkurzacze piorące / na mokro

Odkurzacze piorące


W tej kategorii znajdziesz: odkurzacze piorące Numatic oraz odkurzacze do zbierania zanieczyszczeń mokrych Numatic.

Z zabrudzeniami, które dla zwykłych odkurzaczy okazałyby się silnie szkodliwe, poradzą sobie Odkurzacze Numatic dedykowane do zbierania zanieczyszczeń mokrych. Przezbrojenie odkurzacza z funkcji pracy na sucho (i odwrotnie) jest łatwe i zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Po tej czynności odkurzacz przemysłowy Charles CVC370 lub George GVE370 szybko i skutecznie pochłonie rozlane ciecze, płyny, cieknącą wodę lub silnie zawilgocone nieczystości. Jest to możliwe dzięki przemysłowej turbinie ssącej HEM, która wytwarza stabilną siłę ssania o podciśnieniu aż 2400mm. Duże podciśnienie (siła ssania) w połączeniu ze specjalistycznymi ssawkami sprawia, że płaska powierzchnia podlegająca czyszczeniu pozostanie sucha i wolna od zabrudzeń.

Jeśli poza funkcją zbierania wody i mopowania podłóg twardych interesują Cię odkurzacze piorące do dywanów i tapicerek, to polecamy nasz flagowy odkurzacz George GVE370, który mnogością funkcji i zastosowań (do 7w1) zawstydza odkurzacze piorące konkurencji. W naszych domach spełnia on wielorakie funkcje tj.: pranie dywanów i wykładzin, odkurzanie na sucho, zbieranie wody, mycie posadzek, filtracja antyalergiczna, pranie tapicerek, utylizacja przykrych zapachów, usuwanie sierści i włosów z dywanów wykładzin i dywanów. Pracuje szybko i energooszczędnie.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-18 z 21 pozycji

Aktywne filtry

1 899,00 zł

1 899,01 zł

1 949,00 zł

2 008,99 zł

2 158,99 zł

2 199,00 zł

2 099,00 zł

2 049,00 zł

1 999,00 zł

2 383,99 zł 2 868,96 zł

1 199,00 zł

1 308,99 zł

1 974,00 zł

1 899,01 zł

1 924,00 zł

2 084,99 zł

2 143,99 zł

Odkurzacze do prania tapicerki i dywanów

Odkurzacze piorące na mokro sprawiają, że wszystko jest możliwe podczas sprzątania. W przeciwieństwie do konwencjonalnych odkurzaczy nie tylko zasysają kurz i inne zabrudzenia, ale także usuwają dużo bardziej uporczywe zabrudzenia, wodę i inne płyny. To sprawia, że ​​są doskonałymi pomocnikami w warsztacie, w hotelu czy w domu. Odkurzacze piorące w dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości do zadań specjalnych urządzenia wielofunkcyjne. Doskonale sprawdzają się przy gruntowym sprzątaniu, dezynfekcji, odkurzaniu zwierzęcej sierści czy czyszczeniu plam po rozlanym soku.
Odkurzacze do prania dywanów, do zbierania wody wyposażone są w duży zbiornik wodny czystej jak i brudnej. Zapobiega to mieszaniu się wody, dzięki czemu czyszczenie jest efektywne. Duża siła ssania i szeroki wybór końcówek pozwala na dokładne i wszechstronne wyczyszczenie każdej przestrzeni i szczeliny, nie pozostawiając żadnego okruszka. Wdomu24.pl oferuje wysokiej jakości funkcjonalne pomoce w postaci odkurzaczy piorących na sucho i mokro, by sprzątanie było mniej czasochłonne i przyjemne.


Przegląd odkurzaczy piorących 

 • George Numatic przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Pięciofunkcyjny odkurzacz piorący doposażony w filtr antyalergiczny sprosta każdemu zadaniu i jest przyjazny alergikom. Posiada bardzo duży zbiornik. Pierze dywany, czyści tapicerkę i twarde podłogi. Jest doskonały dla posiadaczy zwierząt. Potężna siła ssąca idealnie nadaje się do pracy na sucho, wciągając kurz, a funkcja prania i zbierania wody przywraca świeżość i kolory dywanom i tapicerkom. Odkurzacz do czyszczenia dywanów do prania suchego i mokrego posiada dwa osobne węże, by nie tworzyło się „błoto” podczas odkurzania, które odbywa się po praniu. Specjalna mniejsza ssawka wciąga każdy brud, pozostawiając samochód bez plam i okruchów. Odkurzacz czyszczący na mokro posiada dwa zbiorniki na wodę czystą i brudną, dzięki czemu woda się nie miesza. Duży wybór ssawek do podłóg, dywanów czy trudno dostępnych miejsc sprawia, że żaden okruszek się nie ukryje. Najczęściej używane akcesoria są zawsze pod ręką, dzięki haczykom znajdującym się z tyłu obudowy.  A 10-metrowy kabel, pozwalający na sprzątanie pomieszczeń bez konieczności przełączania między gniazdkami. Modele doposażone w turboszczotkę są strzałem w 10 dla posiadaczy zwierząt. Zbiera ona idealnie sierść i włosy z dywanów i wykładzin.


 • Charles Numatic to przemysłowy odkurzacz, który odkurza i zbiera wodę. Radzi sobie z każdego rodzaju zanieczyszczeniami, których tradycyjny odkurzacz nie zrobi. Przemysłowa turbina ssąca pozwala na nieustanną pracę w każdej z wykonywanych funkcji. A system chłodzenia silnika utrzymuje stałą siłę ssania  i izoluje silnik przed przypadkowo zassaną wodą przy pracy na sucho. Odkurzacze do dywanów zbierają wodę, mokre zanieczyszczenia, suszą i odkurzają podłogi. Charles pomieści 9L mokrych zanieczyszczeń i 15L suchych. System filtracji jest odporny na zapychanie się. Odkurzacz jest wyjątkowo praktyczny i energooszczędny. A 10-metrowy przewód zasilający odkurzy pomieszczenia bez konieczności ciągłego przełączania pomiędzy gniazdkami.Odkurzacz piorący do dywanów, wykładzin, tapicerki w swoim zestawie zawiera:

 • wąż ssący

 • rura prosta

 • rura wygięta z regulacją

 • ssawka 300 mm

 • ssawka 150 mm

 • szczota do ssawki 150 mm

 • ssawka z włosiem okrągła 65 mm

 • ssawka szczelinowa

 • ssawka 300 mm do pracy na mokro

 • filtr standardowy


Dodatki do odkurzaczy piorących na sucho i mokro (opcjonalnie, do wybranych produktów) :

 • Magiczne gąbki

 • Worki HepaFlo

 • Koncentrat Blue Star z butelką pipetą i spryskiwaczem

 • Koncentrat Novatep do prania dywanów i tapicerek

 • Lanca do dezynfekcji

 • Płyn do dezynfekcji Budesin U 7,5

 • Turboszczotka AiroBrush

 • Filtr MicroFresh

 • Wąż natryskowy 

 • Dysza natryskowa do dezynfekcji

Zgoda na pliki cookie