Odkurzacze bezprzewodowe

Pionowe odkurzacze bezprzewodowe


Oferujemy bezprzewodowe odkurzacze marki PURON, Djive, Dibea, które oczyszczą zarówno podłogę drewnianą, jak i cienki dywan. Nasze bezprzewodowe odkurzacze pionowe są wyjątkowo lekkie, dzięki temu odkurzanie nimi jest bardzo komfortowe, zwłaszcza dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Wszystkie z oferowanych odkurzaczy bezprzewodowych mają możliwość oddzielenia modułu i sprzątania za pomocą mniejszego odkurzacza ręcznego. Tym sposobem powstaje idealny odkurzacz do tapicerek samochodowych, sof, dekoracji domowych, blatów kuchennych, zasłon i innych trudno dostępnych miejsc.

Pionowe odkurzacze bezprzewodowe — zalety:


Odkurzacze pionowe są bezworkowe, ciche i maksymalnie wydajne, dzięki zaawansowanej filtracji cyklonicznej. Ponadto są bezprzewodowe i zasilane akumulatorami litowo-jonowymi. Podczas odkurzania kable się nie plączą i nie ograniczają ruchów. Bezprzewodowe odkurzacze pionowe Dibea posiadają w standardowym wyposażeniu specjalistyczne ssawki, które pozwalają szybko usunąć brud z każdego rodzaju powierzchni, a także z trudno dostępnych zakamarków. Podciśnienie (siła ssąca) najmocniejszych oferowanych przez nas odkurzaczy bezprzewodowych PURON PU20 sięga sięga do 25 000 Pa, więc niestraszny im żaden brud ukryty głęboko w dywanach i szczelinach. Dodatkowo oferujemy model doposażony w dodatkową baterię, dzięki czemu możesz odkurzać nim nawet przez 90 min.

Nowość w naszej ofercie — odkurzacz bezprzewodowy PURON PU30 z bogatym zestawem akcesoriów, łamaną rurą i mopem. Sprawdź Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ 

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Odkurzacze bezprzewodowe z mopem 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również bezprzewodowe odkurzacze 2w1. Odkurzacze pionowe z mopem to świetny wybór dla osób, które szukają uniwersalnego i wygodnego sposobu na sprzątanie domu. Odkurzacze bezprzewodowe z mopem są bardzo uniwersalne i nadają się do każdego rodzaju podłogi.

Najważniejsze informacje o odkurzaczach pionowych 

Zastanawiasz się, czy warto kupić odkurzacz pionowy? Odkurzacze pionowe są lekkie, poręczne i funkcjonalne. Mają wiele zalet, ale wybór odpowiedniego modelu może być trudny. Zapraszamy na przegląd wad i zalet pionowych odkurzaczy bezprzewodowych. Poniżej wymieniamy najważniejsze zalety tego urządzenia.

- Ciche odkurzanie

Odkurzacze pionowe są świetne do sprzątania, ponieważ są cichsze i pozwalają na bezproblemowe oglądanie telewizji lub słuchanie radia przez innych domowników. Dzięki nim możesz sprzątać bez obaw, że przeszkadzają innym w domu.

- Oszczędność miejsca

Odkurzacze pionowe to najlepszy wybór także dla tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce. Są łatwe w użyciu i przechowywaniu, zajmują mniej miejsca niż modele tradycyjne — są więc idealne, jeśli chcesz, aby Twój dom lub biuro były czyste, a nie chcesz, aby odkurzacz zajmował niepotrzebną powierzchnię!

- Brak worka

Odkurzacze pionowe są najczęściej bezworkowemają pojemnik, który można łatwo opróżnić i umyć, gdy jest pełny

- Sprzątanie na mokro

Niektóre modele odkurzaczy pionowych wyposażone w funkcję mycia podłóg, dzięki której jeszcze szybciej można posprzątać mieszkanie. 

Odkurzacze pionowe bezprzewodowe czy przewodowe? 

Odkurzacze pionowe to najlepszy rodzaj odkurzacza dla Twojego domu. Najczęściej są bezprzewodowe i mogą być używane bez obawy o utknięcie przy gniazdku z kablem zasilającym. Pojemność baterii różni się w zależności od tego, który model wybierzemy. Dlatego przed zakupem koniecznie sprawdź ten parametr i wybierz taki odkurzacz, który posiada tryb pracy przez co najmniej pół godziny (lub nawet więcej).

Odkurzacz bezprzewodowy to przyszłość sprzątania. Pozwala na swobodne poruszanie się bez ograniczeń związanych z przymocowanym przewodem.  Wady odkurzaczy pionowych bezprzewodowych

Często zdarza się jednak, że bateria jest na wyczerpaniu i trzeba ją naładować. Jeśli stanie się to podczas sprzątania, może to potrwać kilka godzin, zanim akumulator ponownie się naładuje. Jest to zdecydowaną wadą odkurzaczy bezprzewodowych. Na szczęście nasze odkurzacze PURON PU20 ładują się zaledwie dwie godziny! Po tym czasie odkurzacz znowu jest gotowy do pracy.Jaki odkurzacz pionowy kupić? Na co zwrócić uwagę?

Przed zakupem odkurzacza pionowego zwróć szczególną uwagę na następujące aspekty:


 • Rodzaj zasilania
  Kupując odkurzacz pionowy, warto znać kluczowe różnice między modelami przewodowymi i bezprzewodowymi. Dla osób z dużymi przestrzeniami mieszkalnymi warto wybrać odkurzacz pionowy, który ma dodatkową baterię, dzięki której można odkurzać jeszcze dłużej. 

 • Wydajność i zużycie energii
  Ważne jest, aby znać czas pracy i szybkość ładowania dla konkretnego modelu. Najbezpieczniej jest wybrać odkurzacz, z którego pomocą możesz sprzątać przez co najmniej 45 minut z jednego ładowania akumulatora. Pamiętaj, że niektóre modele oferują tylko 20-30 minut pracy, zanim będą potrzebowały kolejnego szybkiego zasilenia z gniazdka lub ładowarki, aby kontynuować skuteczne czyszczenie dywanów!

 • Moc urządzenia
  Kupując odkurzacz pionowy, należy wziąć pod uwagę moc urządzenia. Im większa będzie moc wybranego modelu, tym bardziej będzie on wydajny, ale też droższy. 

 • Pojemność zbiornika
  Jeśli chodzi o zbiorniki do odkurzaczy — im większy, tym lepszy. Większa pojemność zapewnia, że możesz pracować dłużej, zanim ponownie będzie trzeba opróżnić zbiornik.


Czy warto kupić odkurzacz bezprzewodowy?

Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia, które ostatnimi czasy zyskały ogromną popularność. Diametralnie potrafią one zmienić jakość codziennego życia, pomagają oszczędzać czas, a przy okazji ułatwiają codzienną troskę o higienę.

Czym jest odkurzacz bezprzewodowy?

Dbanie o czystość w domu to wyczerpujące i męczące zajęcie, które wymaga regularnego sprzątania. Nie ma co ukrywać, że większości osób brakuje na to czasu. Dlatego producenci urządzeń AGD wciąż dostarczają na rynek coraz to nowsze urządzenia, które mają ułatwić codzienne domowe obowiązki. Do takich sprzętów z pewnością należą odkurzacze bezprzewodowe, które nie tylko zapewniają dużą wygodę, ale także charakteryzują się dużą efektywnością pracy. Tradycyjne odkurzacze powoli przechodzą do lamusa, ustępując miejsca odkurzaczom bez kabla.

Czy warto kupić odkurzacz bezprzewodowy?

Biorąc pod uwagę, jak wiele zalet posiadają odkurzacze tego typu, odpowiedź może być tylko jedna - warto. Odkurzacze bezprzewodowe posiadają z reguły mniejsze rozmiary, niż tradycyjne odkurzacze, przez co są łatwe w przechowywaniu, można sprzątać nimi przy pomocy jednej ręki, a także nie wymagają schylania podczas użytkowania. Odkurzacze bezprzewodowe są o wiele mniejsze, a to z racji tego, że nie posiadają tradycyjnego worka na śmieci. Wyposażone są w pojemniki, w których gromadzą się kurz i nieczystości.

Brak plątającego się pod nogami kabla i konieczności poszukiwania wolnych gniazdek elektrycznych umożliwia komfortowe poruszanie się po terenie całego domu, szybsze sprzątanie i większą mobilność. Przy pomocy odkurzacza bezprzewodowego spokojnie można posprzątać nie tylko mieszkanie, ale także poodkurzać tapicerowane meble bądź samochód.

Odkurzacze bezprzewodowe wiążą się także z dużą oszczędnością. Z racji tego, że posiadają pojemnik, który jedynie raz na jakiś czas wystarczy opróżnić, nie potrzeba do nich regularnie kupować worków. Jest to rozwiązanie, z którego powinni skorzystać szczególnie alergicy.

Czy odkurzacze bezprzewodowe mają wady?

Wymieniając zalety odkurzaczy bezprzewodowych, warto także wspomnieć o ich wadach. Otóż, tańsze modele dostępne w sklepach, zapewniają krótki czas pracy na jednym akumulatorze. Bywa tak, że jest on na tyle mało pojemny, że wystarczy jedynie na kilkuminutowe odkurzanie. Może to być zbyt mało, by posprzątać całe mieszkanie.

O ile w przypadku odkurzaczy tradycyjnych nie trzeba martwić się o ich zasilanie, to w przypadku odkurzaczy bezprzewodowych należy pamiętać o regularnym ładowaniu akumulatora. Trwa to zazwyczaj około kilku godzin. 

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

Biorąc pod uwagę fakt, że zakup odkurzacza bezprzewodowego nie należy do najniższych wydatków, warto dokładnie rozważyć wszystkie możliwe opcje. Warto wybrać model, który doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach – drewnie, kamieniu czy też wykładzinach. Nie bez znaczenia jest również pojemność akumulatora, im jest ona większa, na, tym dłuższe sprzątanie można sobie pozwolić w trakcie jednego cyklu, zanim nastąpi konieczność ponownego doładowania urządzenia.

Jednym z najważniejszych parametrów, jeśli chodzi o odkurzacze bezprzewodowe, bez wątpienia jest ich siła ssąca. To ona ma wpływ ostatecznie na efektywność sprzątania. Osoby, które cenią sobie piękny design, powinny wybrać model, który okaże się nie tylko praktyczny, ale także zaprojektowany ze smakiem i elegancją.

Nowość w naszej ofercie! Bezprzewodowe odkurzanie z marką PURON

 

Odkurzacz bezprzewodowy PURON PU30 FLEX MOP z bogatym zestawem akcesoriów, dzięki którym odkurzysz podłogi, wykładziny, tapicerkę i meble. Posiada zaawansowany system filtracji, który pozostawia powietrze skutecznie oczyszczone, co jest wyjątkowo istotne dla alergików. Łamana rura do odkurzania pod meblami ułatwia odkurzanie bez konieczności schylania się. Pojemna bateria, jak i pojemny zbiornik na zanieczyszczenia pozwala na ciągłą pracę, bez konieczności przerywania. Odkurzacz PURON PU30 odkurzy i umyje każdy zakamarek mieszkania, jak i samochodu. To pozornie niewielkie urządzenie niesie ze sobą niebotyczne korzyści, które musisz wypróbować i cieszyć się idealną czystością w domu.

 

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy PURON PU30 FLEX MOP PRO to nowa ulepszona wersja z dodatkową baterią w zestawie. Urządzenie łączy w sobie wiele funkcji: odkurzacza pionowego, ręcznego z szerokim zestawem końcówek i mopa. Akcesoria do odkurzania i mycia podłóg w połączeniu z potężną siłą ssącą, sprawiają, że żaden brud nie ma szans z PU30 FLEX MOP PRO. Dodatkowa bateria wydłuża prace odkurzacza aż o 96 minut. Dzięki temu nie musisz czekać, aż rozładowana bateria się naładuje, by dokończyć porządki domowe. Odkurzacz bezprzewodowy z mopem ma możliwość pracy zarówno na sucho i mokro jednocześnie. W ten sposób możesz odkurzyć i umyć podłogę w tym samym czasie. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie, przez co obowiązki stają się prostsze i bardziej komfortowe, a podświetlana ssawka nie pozwoli ci przeoczyć żadnego okruszka.