Filtry

Filtry do odkurzaczy Numatic - antyalergiczne, HEPA, pochłaniające zapachy

Podczas odkurzania niezwykle istotny jest rodzaj filtra, jaki został zastosowany w odkurzaczu. Od jego jakości w dużej mierze zależy, z jaką precyzją odkurzacz pochłania kurz i inne mikrozanieczyszczenia. Filtry do odkurzaczy oferowane w naszym sklepie cechują się doskonałą jakością filtracji. Zbudowane są z kilku, niezwykle chłonnych warstw, które są w stanie pochłonąć kurz i mikroorganizmy w nim bytujące. Jest to szczególnie ważne dla alergików, dla których wyjątkowo ważna jest nienaganna czystość pomieszczeń, w jakich na co dzień przebywają. Filtry do odkurzaczy skutecznie filtrują powietrze, zatrzymując we wnętrzu odkurzacza nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Skutecznie również zapobiegają nieprzyjemnym zapachom, jakie często pojawiają się podczas eksploatacji odkurzacza. Filtry do odkurzaczy znajdujące się w asortymencie naszego sklepu to akcesoria, w które koniecznie powinni się zaopatrzyć posiadacze odkurzaczy firmy Numatic. Dzięki nim odkurzane pomieszczenia będą zawsze nienagannie czyste, wolne od kurzu i mikrozanieczyszczeń, a odkurzacz wyposażony w nie będzie pracował wydajniej.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

439,99 zł

399,99 zł

419,99 zł

399,00 zł

Odkurzacze Numatic, w tym popularny model Henry, często wyposażone są w różnego rodzaju filtry, które pomagają w utrzymaniu wysokiej jakości powietrza, redukcji alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów. Dzięki nim odkurzane wnętrza są idealnie czyste i wolne od mikrozanieczyszczeń, a sam odkurzacz pracuje z większą wydajnością. Filtry do odkurzacza Numatic dostępne w naszym sklepie to wyroby oryginalne, prosto od producenta. Cechuje je wysoka funkcjonalność, skuteczność filtracji i staranność wykonania.

Filtry do odkurzaczy Numatic – filtry HEPA i antyalergiczne

HEPA (High-Efficiency Particulate Air) to filtr o bardzo wysokiej wydajności, który zatrzymuje drobne cząsteczki pyłku, kurzu, roztoczy, bakterii i wirusów. Filtry HEPA do odkurzaczy Numatic mogą zatrzymywać zanieczyszczenia o rozmiarze nawet do 0,3 mikrona z efektywnością wynoszącą co najmniej 99,97%. Dzięki temu są one niezwykle skuteczne w eliminowaniu wszelkich zanieczyszczeń powietrza we wnętrzach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej (np. pensjonaty, hotele, żłobki).

Filtry antyalergiczne wykazują dużą skuteczność w zatrzymywaniu pyłków, roztoczy i innych zanieczyszczeń, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Pomagają utrzymać optymalną jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy. Dzięki poprawie stopnia czystości wnętrz osoby cierpiące z powodu alergii rzadziej odczuwają jej skutki. Komfort ich życia zwiększa się, a przykre dolegliwości pojawiają się z mniejszą częstotliwością.

Filtry do odkurzaczy Numatic – filtry pochłaniające nieprzyjemne zapachy

Dym papierosowy i obecność zwierząt domowych to dwa najczęstsze powody nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniach. Brzydką woń można wyeliminować w czasie odkurzania. Właśnie w tym celu stworzono filtry pochłaniające zapachy. Zawierają one węgiel aktywny lub inne materiały, które absorbują i neutralizują dokuczliwą woń. Chcesz, by Twój dom zachwycał czystością i świeżością? Kup wspomniany wyżej filtr do odkurzacza Numatic i zapomnij o nieestetycznych odświeżaczach powietrza porozstawianych w każdym kącie.

Filtry do odkurzaczy Numatic w e-sklepie wdomu24

Przyjmujemy zamówienia na filtry do odkurzaczy Numatic od klientów indywidualnych i biznesowych. Dokładamy wszelkich starań, żebyś znalazł u nas wszystko to, czego potrzebujesz do efektywnego sprzątania przy użyciu sprzętów tej marki. W sprzedaży mamy:

Polecamy również oryginalne worki do odkurzaczy Numatic, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Jeśli masz pytania dotyczące zaprezentowanej oferty, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci dopasować materiały eksploatacyjne do posiadanych przez Ciebie sprzętów. Gwarantujemy przystępne ceny filtrów do odkurzaczy oraz bardzo szybką wysyłkę zamówienia. Nie czekaj! Zadbaj o dobrą jakość powietrza w swoim domu z filtrami HEPA, antyalergicznymi i pochłaniającymi nieprzyjemne zapachy.