Worki

Worki do odkurzacza Henry Numatic

Wydajną pracę odkurzacza pozwalającą uzyskać optymalną czystość sprzątanych powierzchni zapewniają odpowiedniej jakości worki do odkurzacza. Odpowiadają one między innymi za skuteczną filtrację kurzu i usuwanie wszelkich zanieczyszczeń. Worki jednorazowe i wielorazowe znajdujące się w asortymencie naszego sklepu to produkty najwyższej jakości. Wykonane z najwyższą starannością z wysokogatunkowych surowców zapewniają odkurzaczom optymalne działanie. Wyprodukowane z syntetycznej, wielowarstwowej tkaniny idealnie dopasowują się do wnętrza odkurzacza, gwarantując mu niezakłóconą, niezwykle wydajną pracę i niezmienną siłę ssania. Są wyjątkowo pojemne, nie wymagają tak częstej wymiany, jak w przypadku worków papierowych. Cechują się również zwiększoną wytrzymałością, jak również zapewniają znacznie lepszą filtrację zanieczyszczeń. Mają wygodne mocowanie ułatwiające niezwykle łatwy ich montaż wewnątrz urządzenia. Jedynie najwyższej jakości, oryginalne worki do odkurzaczy zapewnią nieskazitelną czystość. Dzięki nim odkurzanie jest bardziej efektywne, a pomieszczenia zawsze są idealnie posprzątane i wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Oferowane przez nas worki do odkurzaczy pasują do różnych urządzeń odkurzających, a najlepiej sprawdzają się w wybranych modelach firmy Numatic, do których są idealnie przystosowane. Warto zdecydować się na zakup worków do odkurzaczy, które znajdują się w naszym asortymencie. Odkurzacz wyposażony w nie zawsze działa efektywnie i pochłania nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Masz odkurzacz Numatic Henry? U nas kupisz oryginalne worki Numatic w atrakcyjnie niskiej cenie! W sprzedaży mamy worki jednorazowe, wielorazowe oraz wkładki filtrujące. Regularna wymiana wspomnianych wyżej elementów pomoże Ci utrzymać maksymalną efektywność ssania odkurzacza oraz zachować dobrą jakość powietrza w Twoim domu. Koniec z brzydkim zapachem podczas odkurzania! Wrzuć do wirtualnego koszyka worki do odkurzacza Numatic.

Worki Numatic Henry – z czego są wykonane?

Worki do odkurzacza Numatic Henry HVR200 i Numatic HVR160 Henry wykonane są z wysokiej jakości włóknin filtracyjnych. Produkuje się je z włókien celulozowych, syntetycznych lub połączenia obu wymienionych wyżej rodzajów przędzy. Oryginalne worki Numatic są trwałe, odporne na rozdarcia i charakteryzują się wysoką skutecznością filtracji. Zatrzymują w środku kurz, sierść zwierząt domowych, włosy, pyłki i inne rodzaje drobnych zanieczyszczeń, które można znaleźć w przestrzeni, w której żyje i pracuje człowiek. Worki Numatic wyróżnia też duża pojemność i elastyczność, dzięki czemu idealnie dopasowują się one do wnętrza odkurzacza. W dodatku wygodny sposób ich montażu sprawia, że wymiana worka trwa dosłownie chwilę i nie nastręcza wielu trudności.

Worki do odkurzacza Numatic Henry – jednorazowe i wielorazowe

Worki jednorazowe, jak sama nazwa wskazuje, wyrzuca się od razu po zapełnieniu. Są one niezwykle przydatne, kiedy np. chcemy posprzątać po remoncie, usunąć z podłogi zabrudzenia o nieprzyjemnym zapachu czy też zachować najwyższe standardy higieny przy sprzątaniu domów naszych klientów (profesjonalne usługi sprzątające). Worki wielorazowe z kolei są nieco bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Po zapełnieniu wystarczy je opróżnić i można na nowo zamontować je w odkurzaczu Numatic Henry. Wielorazowe worki Numatic są przyjazne dla środowiska naturalnego. Korzystanie z nich redukuje ilość odpadów w otoczeniu, a także zmniejsza koszty związane z eksploatacją odkurzacza z racji tego, że wymiana worków następuje rzadziej, a co za tym idzie – nie trzeba ich tak często kupować.

Worki do odkurzacza Numatic Henry – dlaczego warto wybrać te oryginalne?

Oryginalne worki do odkurzacza Numatic Henry są zaprojektowane z myślą o utrzymaniu wysokiej wydajności i skuteczności odkurzania. Idealnie pasują one do wspomnianego wyżej urządzenia, co gwarantuje jego prawidłowe i niezawodne działanie. Zakup tańszych zamienników może obniżyć parametry techniczne odkurzacza (np. mniej efektywne ssanie, więcej kurzu w powietrzu). Kupując oryginalne worki Numatic Henry, masz pewność, że są one zgodne ze standardami producenta i dbasz o swój sprzęt w najlepszy możliwy sposób.

Numatic worki w sklepie internetowym wdomu24

Jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki Numatic. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do różnych modeli odkurzaczy tego producenta. Numatic worki to jeden z tych towarów, które cieszą się największą popularnością wśród klientów indywidualnych i prowadzących firmy sprzątające. Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, zyskujesz gwarancję dobrej ceny, pomocnej obsługi oraz błyskawicznej wysyłki zamówienia. Zapraszamy!

Zgoda na pliki cookie