Lista produktów marki PURON

PURON - roboty, odkurzacze i akcesoria

Produkty firmy PURON to doskonałe rozwiązania dla każdego domu. Marka posiada szeroką gamę odkurzaczy i robotów, które pomogą Ci posprzątać każdy kąt. PURON posiada ponad 25 lat doświadczenia, zapewniając wysokiej jakości rozwiązania do sprzątania. Istotną zaletą produktów marki PURON jest wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Roboty sprzątające posiadają precyzyjną nawigację laserową, lampę UV zwalczającą drobnoustroje oraz mobilną aplikację, która umożliwia wygodne sterowanie. Odkurzacze PURON są lekkie, bezprzewodowe i wyjątkowo funkcjonalne.

Roboty sprzątające i odkurzacze PURON

Roboty sprzątające i odkurzacze PURON są jednymi z najlepszych na rynku. Potrafią szybko i dokładnie wyczyścić powierzchnie, pozostawiając Twój dom, samochód lub biuro w doskonałym stanie. Dodatkowo roboty i odkurzacze są ciche, więc nie będą przeszkadzać ani Tobie, ani członkom Twojej rodziny.

Potężna siła ssania

Wszystkie odkurzacze i roboty sprzątające marki PURON wyposażone zostały w silnik o potężnej mocy ssania. Specjalna turboszczotka w połączeniu z siłą pozwala na usunięcie zanieczyszczeń z każdej powierzchni. Czy to twarde podłogi, dywany, kanapy, czy tapicerka w samochodzie, urządzenia PURON skutecznie sobie poradzą.

Roboty sprzątające PURON

Laserowa nawigacja

Innowacyjna technologia laserowa zastosowana w nawigacji pozwala na mapowanie całego domu w 4 sekundy przed rozpoczęciem sprzątania. Poprzez aplikację robot wie, gdzie może sprzątać, a gdzie nie ma wstępu, więc nie musisz się już martwić, gdy robot nie jest nadzorowany.

Lampa UV zwalczająca drobnoustroje

Lampa UV zamontowana pod robotem zwalcza drobnoustroje, których nie da się usunąć samym odkurzaniem, lub mopowaniem. Połączenie odkurzania z funkcją dezynfekcji podłogi jest wyjątkowo pomocne, szczególnie dla alergików i astmatyków.

Aplikacja mobilna

Robotami sprzątającymi PURON z łatwością możesz sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Pozwala ona na inteligentne zaprogramowanie sprzątania jeszcze przed rozpoczęciem. Możesz postawić wirtualną ścianę, wyznaczyć obszary, do których robot nie ma dostępu, sterować robotem, regulować siłę ssania, oraz ustawić godziny sprzątania, kiedy Ciebie nie ma w domu.

Funkcja mopowania

Roboty PURON posiadają podwójną funkcjonalność, która pozwala im nie tylko odkurzać, ale również mopować podłogi. Po zainstalowaniu specjalnego i bardzo pojemnego zbiornika robot automatycznie przestawia się na tryb mopowania. Z poziomu aplikacji możesz regulować poziom wilgotności szmatki, dzięki czemu masz pewność, że Twoje podłogi będą czyste i zadbane.

Odkurzacze PURON

Lekkie odkurzacze bezprzewodowe marki PURON osiągają siłę ssania jak odkurzacze przemysłowe. PURON PU20 to bardzo funkcjonalne urządzenie, które dzięki szerokiej gamie wymiennych końcówek możesz wykorzystać do sprzątania podłogi, dywanów, kanapy, jak również tapicerki w samochodzie. Podświetlana ssawka ułatwia sprzątanie nocą lub w ciemnych zakamarkach, a pojemna bateria z krótkim czasem ładowania daje Ci gwarancję gotowości do pracy w każdej chwili. Zaawansowana filtracja stwarza przyjazne powietrze alergikom.

PURON spełni wszystkie Twoje potrzeby. PURON to przyszłość w teraźniejszości

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-18 z 54 pozycji