Akcesoria do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy i robotów sprzątających 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór produktów stanowiących akcesoria do odkurzaczy Numatic i robotów sprzątających PURON, ZACO, ILIFE, Dibea. Wśród nich znajdują się: worki, ssawki, szczotki, zasilacze, filtry, a także rury, węże i inne artykuły potrzebne do Twojego odkurzacza. Wszystkie produkty charakteryzują się przede wszystkim wielką funkcjonalnością i zostały przygotowane w odpowiedzi na rosnące potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Doskonała jakość, która cechuje akcesoria do odkurzaczy Numatic oraz odkurzaczy i robotów marki PURON, ZACO, ILIFE, Dibea, sprawia, że prezentowane produkty z pewnością pozytywnie zaskoczą Cię swoją trwałością, wytrzymałością, a także odpornością na wszelkie uszkodzenia. Atrakcyjne ceny akcesoriów również są ich niewątpliwym atutem. Wśród wielu zróżnicowanych propozycji z pewnością każdy z Was będzie mógł znaleźć wyroby, które najlepiej pasują zarówno do Twojego modelu odkurzacza / robota sprzątającego, jak i wszelkich potrzeb. Dzięki poniższym artykułom sprzątanie stanie się jeszcze prostsze, szybsze oraz przyjemniejsze. Zachęcamy do poznania naszych propozycji i wybrania odpowiednich dla Ciebie artykułów.

Jest 185 produktów.

Pokazano 1-18 z 185 pozycji

Aktywne filtry

399,00 zł

419,99 zł

Akcesoria do odkurzaczy Numatic – wytrzymałe i odporne


Akcesoria do odkurzaczy Numatic, są tak wytrzymałe i odporne, jak Twoje wymagania w zakresie sprzątania!

Oferta akcesoriów do odkurzaczy wdomu24.pl jest tak dobrana, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom sprzątania w Twoim domu.

Potrzebujesz nowej, mocnej ssawki? Szukasz szczotki, która poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami? A może już czas na nowy, solidny zasilacz? Z naszą ofertą akcesoriów do odkurzaczy Numatic, wszystko, czego potrzebujesz, jest na jedno kliknięcie!

Filtry do odkurzaczy dają czyste i zdrowe powietrze, podczas pracy urządzenia, eliminując nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu i alergeny. A rury i węże? Są zaprojektowane, aby wytrzymać każde warunki, niezależnie od intensywności użytkowania.

Akcesoria do odkurzaczy Numatic dostępne w sprzedaży są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia w branży utrzymania czystości. Wiemy, jak ważna jest czystość i higiena w branży sprzątającej, dlatego dostarczamy akcesoria, które sprostają Twoim oczekiwaniom w zakresie sprzątania.

Spróbuj naszych akcesoriów do odkurzania i odkryj nowy poziom wydajności sprzątania w domu.

Akcesoria do robotów sprzątających – wydajne i nowoczesne


Odkryj najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie akcesoriów do robotów sprzątających w domu. Nasza gama produktów łączy wydajność i innowacyjność, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom w zakresie sprzątania w gospodarstwie domowym.

Szczotki boczne do robotów sprzątających, takich jak PURON, ZACO gwarantują dokładne czyszczenie każdego miejsca w mieszkaniu. Wymieniasz szczotkę obrotową w robocie sprzątającym? Szczotki obrotowe, które sprzedajemy, gwarantują precyzyjne odkurzanie.

Wymiana zbiornika na zanieczyszczenia suche z filtrem HEPA w robotach sprzątających nigdy nie była tak prosta. Sprzedajemy akcesoria do robotów sprzątających, które są nie tylko łatwe w obsłudze, ale również pomocne w utrzymaniu domu w czystości.

Stacje ładowania do robotów sprzątających, takich jak: PURON, ZACO zapewniają szybkie i efektywne ładowanie, dzięki czemu Twój robot jest zawsze gotowy do odkurzania albo mopowania. Uzupełniają je nasze piloty sterujące, które umożliwiają łatwe i intuicyjne sterowanie robotem.

Mopy, adaptery, baterie, płyny i środki czyszczące, nie tylko zapewniają maksymalną wydajność Twojego robota sprzątającego, ale również utrzymanie czystości i higieny podłogi.

Akcesoria do robotów sprzątających są nowoczesne i wydajne, aby Twoje sprzątanie było smart. Zrób zakupy w e-sklepie i wprowadź sprzątanie mieszkania czy domu na wyższy poziom komfortu.

Akcesoria do odkurzaczy piorących – uniwersalne i funkcjonalne


Kup do odkurzacza akcesoria, które usprawnią prace porządkowe, zwiększą efektywność i przekształcą doświadczenia z odkurzaniem na mokro w czystą przyjemność.

KLEEN NOVATEP® - 10L to koncentrat i odplamiacz 2w1 w płynie do odkurzaczy piorących. Dzięki niemu nie tylko skutecznie wyczyścisz powierzchnię, ale także wyeliminujesz najtrwalsze plamy, a tkaniny będą wyglądać jak nowe.

Ssawki do prania tapicerki do odkurzaczy piorących Numatic oraz ssawka trójkątna ekstrakcyjna precyzyjne i delikatnie czyszczą, skutecznie radząc sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

Filtry na mokro do odkurzaczy piorących, Filtr standardowy TriTex 200 do odkurzaczy, filtry antyalergiczne, filtry pochłaniające zapachy i filtry HEPA zapewniają optymalną wydajność i utrzymanie najwyższych standardów higieny powietrza.

Dysza natryskowa ze spustem i wężyk do odkurzaczy piorących Numatic to narzędzie, które zapewnia precyzyjne czyszczenie i pranie, spełniając najwyższe oczekiwania w zakresie sprzątania.

Nie zapomnij o turboszczotce i rurach do odkurzacza, wężach elastycznych, które zapewniają optymalny zasięg podczas odkurzania, dając możliwość personelowi sprzątającemu odkurzyć trudne do osiągnięcia miejsca.

W sklepie kupisz uniwersalne i funkcjonalne akcesoria do odkurzaczy piorących, które przekształcą sprzątanie w efektywną i czystą pracę. Zrób zakupy w e-sklepie i zobacz, jak proste może być utrzymanie czystości. Wybieraj z różnorodnej oferty akcesoriów do odkurzaczy. Twoje urządzenia do sprzątania są najlepsze. Dzięki naszym akcesoriom do odkurzaczy i robotów sprzątających!